Ostrava nabízí striptýz od nejlepších striptérek

Profesionální striptýz až do domu
Kdykoli a kamkoli
Ostrava nabízí striptýz od nejlepších striptérek
Profesionální striptýz až do domu
Kdykoli a kamkoli


Ostravské striptérky

Vzrušující zábava pro dospělé

Vítá Vás striptyz-show Ostrava, web, který nabízí dámský i pánský striptýz v Ostravě, Olomouci a okolí!

RezervaceVíce info

Sexy striptérka

Předvede sexy role play v kostýmu

Soukromý striptýz, ať už dámský nebo pánský, se hodí na každou oslavu, firemní večírek nebo rozlučku se svobodou v soukromí i na veřejnosti. Striptýz v Ostravě  je zábava stará jako Ostrava sama a v moderní době má své pevné místo.  Ostravská striptérka  baví v momentech, kde bývají diváci v párty režimu a to nejen v Ostravě. Skvělé plány na erotickou show začínají právě v tento okamžik a pokud nejste v Ostravě- nevadí- téměř polovina poptávek striptýzových show sahá za hranice Ostravy. Exkluzivní striptýz  je na dosah i mimo centrum a striptýz v okolí Osravy si můžete objednat ještě dnes.

RezervaceVíce info

Sexy striptérky

Zajistí decentní americký striptýz

Ostravské erotické striptérky pozvednou náladu díky svým erotickým kostýmům. Možná chcete objednat striptýz na vaší akcí v Ostravě, ale váháte, jestli takovým představením nebude přítomné publikum pohoršeno. Pro tyto situace je vhodné zvolit tzv. Americký striptýz, kdy aktéři nesvlékají úplně všechno oblečení. Strip show a striptýz tedy nemusí být vždy stejný a může být plný překvapení.

RezervaceVíce info

Strip na míru

Splníme všechna přání

V rámci objednávky striptýzového vystoupení v Ostravě si kromě kostýmu vystupujícího můžete zvolit i druh show, kterou by naši účinkující měli na vaší akci předvést. Zavolejte nám a řekněte, které kostýmy nebo show  byste chtěli na vaší erotické show vidět.Samozřejmostí je klasický striptýz, který patří mezi nejvíce objednávané, ale občas se prodlouží o kontaktní show. Není to však jediná volba, po které můžete sáhnout. U dalších druhů show už ale nahota je. Jedná se o DUO Striptýz Ostrava – vystoupení striptér – striptérka. Pokud se chcete podívat na dvě slečny spolu, doporučujeme lesbi-show. Ten, kdo se rád podívá na masturbující slečnu, pravděpodobně zvolí vystoupení s autoerotikou.

RezervaceVíce info

Striptéři z Ostravy

Vyberte si striptéra z naší nabídky

I přesto, že se přímo nezaměřujeme  na mužský striptýz v Ostravě, lze u nás objednat striptéra. Naši Ostravští striptéři běžně jezdí do nedalekého města Bílovec ,Orlová, Bohumín, Fulnek, Studénka. Výjimkou nejsou ani rozlučky se svobodou v Klimkovice nebo v Hrabyni. Zoufat nemusí ani klienti z Hlučína, Mošnova nebo Těšína. Ani na tato města jsme nezapomněli a objednávky na striptýz v těchto městech taky bez problémů přijímáme. Vše je vždy o konkrétní domluvě, takže se určitě neváhejte ozvat bud‘ emailem nebo telefonicky.

Reference

Názory našich zákazníků
Skvělý zážitek. Moc nás to bavilo, striptýzové vystoupení bylo profi.
Petr K.
Objednali jsme kontaktní striptýz a bylo to skvělé.
Jana V.
Striptyz na rozlučce se svobodou byl super!
Michal N.

Ceník

Nejžádanější vystoupení v Ostravě
již od
3200 Kč
Přesná cena na dotaz
Objednat
již od
3500 Kč
Přesná cena na dotaz
Objednat
již od
4800 Kč
Přesná cena na dotaz
Objednat
již od
6500 Kč
Přesná cena na dotaz
Objednat
striptérka nad patičkou stránky