Striptýz Ostrava

Striptérky a striptéři

Striptýz - Ostrava a okolí

Striptýz je zábava stará jako lidstvo samo a v moderní době má své pevné místo. Lidé striptýz nejčastěji objednávají na rozlučky se svobodou, firemní večírky i narozeninové oslavy. Poptávka po dámském i pánském striptýzu neustále roste a naše agentura má z toho upřímnou radost. Zajistíme striptérky a striptéry pro Vaše soukromé akce, kde budete vyžadovat striptýz. Ostrava a široké okolí je oblast, kde zajišťujeme striptýz nejčastěji. Výsledné podobě vystoupení věnujeme maximální pozornost a důležitým prvkem show je proto i výběr kostýmu pro striptéra nebo striptérku. Zákazník může zvolit v jakém ustrojení vybraný aktér vystoupí. Striptéři mají kostýmy policisty, hasiče nebo třeba Jacka. Striptérky zase mohou předvést svou strip show jako přísná policistka, nevinná školačka nebo starostlivá zdravotní sestřička.

Striptérky i striptéři v akci

V rámci objednávky na striptýzové vystoupení si kromě kostýmu vystupujícího můžete zvolit i druh show, kterou by naši účinkující měli na vaší akci předvést. Samozřejmostí je klasický striptýz. Také patří mezi nejvíce objednávané. Není to však jediná volba, po které můžete sáhnout. Možná chcete objednat striptýz na vaší akcí v Ostravě, ale váháte, jestli takovým představením nebude přítomné publikum pohoršeno. Pro tyto situace je vhodné zvolit tzv. Americký striptýz, kdy aktéři nesvlékají úplně všechno oblečení. U dalších druhů show už ale nahota je. Jedná se o Striptýz duo - vystoupení dvoje striptér - striptérka. Pokud se chcete podívat na dvě slečny spolu, doporučujeme lesbi-show. Ten, kdo se rád podívá na masturbující slečnu, pravděpodobně zvolí vystoupení s autoerotikou.

Vystoupení v Ostravě i okolí

I přesto, že se zaměřujeme především na striptýz v Ostravě, lze u nás objednat striptérku i striptéra na vystoupení mimo toto město. Téměř polovina poptávek po striptýzových show totiž znamená výjezd účinkujících za hranice Ostravy. Neposkytujeme proto dámský a pánský striptýz jen v Ostravě ale i jejím širokém okolí. Naše striptérky běžně jezdí do nedalekého Havířova i Frýdku-Místku. Výjimkou nejsou ani rozlučky se svobodou v Karviné nebo Opavě. Naše striptérky i striptéři rádi dojedou a předvedou svá sexy těla i tam. Zoufat nemusí ani klienti z Hlučína, Mošnova nebo Těšína. Ani na tato města jsme nezapomněli a objednávky na striptýz v těchto městech taky bez problémů přijímáme. Vše je vždy o konkrétní domluvě, takže se určitě neváhejte ozvat.

Striptýz

Objednávka striptýzu v Ostravě a okolí

Plánujete rozlučku se svobodou nebo třeba narozeninovou párty v Ostravě a potřebujete objednat pánský nebo dámský striptýz? Věříme, že vás výše uvedené informace přesvědčili a tak budeme rádi pokud nám napíšete nebo zavoláte vaše požadavky a společně domluvíme vystoupení.