Striptýz Hradec Králové

Exlusive strip agency pro Hradec Králové
Ta pravá zábava v Hradci Králové Vás teprve čeká,
následuj instinkt protože sexy žhavý striptýz
je proklatě dobrá jízda ....


Striptýz

Vzrušující zábava pro Hradec Králové
Striptýz Hradec Králové je čím dál tím více populární na rozlučky se svobodou. Nová generace striptérek a striptérů povýšili striptýzové řemeslo na umění mainstreamové zábavy. Jako agentura nabízíme pánský i dámský striptýz pro Hradec Králové a přilehlé okolí. Naše profesionální striptérky i striptéři jsou připraveni předvést to nejlepší, co umí. Pro dokonalost atmosféry na místě vystoupení vám poskytneme možnost vybrat si kostým pro vystupujícího.
RezervaceVíce info

Různé druhy show

Vyberte si to pravé
Náš striptér tak může během představení hrát roli hasiče, policisty nebo třeba Jacka. Dámské publikum to jistě ocení. Ani pánové však nebudou ochuzeni o zážitek, když před ně nastoupí sexy policistka, zdravotní sestřička nebo nevinná školačka. Všechny naše slečny jsou samozřejmě 18+ ale dojem je dokonalý.
RezervaceVíce info

Dámský striptýz

Rozlučka nebo večírek v Hradci Králové
Striptýz není jen svůdný tanec v rytmu hudby, je to umění, které má mnoho podob. A přesně s touto filozofií naše striptérky i striptéři svou práci dělají. V dnešní době je oko diváka zhýčkané a proto na naší nabídce erotických vystoupení neustále pracujeme. Klasický striptýz je sice stále nejžádanější, v našich interních statistikách ho však dohání další druhy show.
RezervaceVíce info

Párty může začít

Striptýz se hodí vždycky
Jedná se hlavně o Americký striptýz, s kterým je díky jasným pravidlům možné vystoupit i v místech, kdy plná nahota není úplně žádána. Opakem mohou být divočejší představení. Taková lesbi-show nenechá zaručeně nikoho klidným. Společné vystoupení striptéra a striptérky - Duo strip show je také velmi žádané. V oblíbenosti nezaostavá ani autoerotika v podání jedné z našich sexy slečen.
RezervaceVíce info

Pánský striptýz

Podívaná pro dámy v Hradci Králové a okolí
Jak už jsme předestřeli v prvním odstavci, jsme striptýzová agentura, která zajišťuje erotická vystoupení v Hradci Králové. Díky rostoucí popularitě striptýzu jako druhu zábavy jsme byli postupně nuceni rozšířit naše služby i na široké okolí Hradce Králové. Naši striptéři i striptérky tak už vystupovali v celé řadě měst v různých vzdálenostech od Hradce Králové. V objednávkách našich klientů se objevují města jako Vamberk, Vysoké Mýto, Chrudim, Holice, Česká Třebová, Rychnov nad Kněžnou nebo Pardubice. Vždy je to o konkrétních požadavcích klienta, takže pokud ve výčtu měst vaše město nevidíte, neznamená to, že k vám naše striptérky nebo striptéři nedojedou. Na základě vašich konkrétních požadavků vám sdělíme, jaké jsou možnosti.

Reference

Názory našich zákazníků
Skvělý zážitek. Moc nás to bavilo, vystoupení bylo profi
Petr K.
Objednali jsme pánský striptýz a bylo to skvělé.
Jana V.
Striptýz na rozlučce se svobodou byl super!
Michal N.

Ceník

Nejžádanější vystoupení v Hradci Králové
již od
3500 Kč
Přesná cena na dotaz
Objednat
již od
3500 Kč
Přesná cena na dotaz
Objednat
již od
4800 Kč
Přesná cena na dotaz
Objednat
již od
6500 Kč
Přesná cena na dotaz
Objednat
striptérka nad patičkou stránky