Dámský striptýz

Ženský striptýz a dámský klínový sexy tanec

Striptýz po celé České republice
Striptérky a striptéři na vaši soukromou party nebo narozeninovou oslavu jsou k dispozici jak v Praze, Pardubicích, Brně a celé Moravě. Objednejte si ženský striptýz a zažijte příjemnou erotickou show, na kterou jen tak nezapomenete. Nabízíme známé profesionální striptérky, které Vás svým uměním zaručeně okouzlí a pozvednou úroveň zábavy na vyšší stupeň. Pohled na krásnou tančící dívku, kterou postupně opouští části oděvu, jistě ocení Váš kamarád i šéf z práce. Objednejte sexy tanec pro ženicha. Kontaktní tanec je ten nejlepší dárek pro ženicha, který se loučí se svobodou. Zajistíme běžný nebo i vzrušující klínový striptýz od profesionálních, mladých i známých striptérek po celé ČR i na poslední chvíli. Ženský striptýz a dámský klínový sexy tanec v jednom od těch nejkrásnějších žen po celé ČR.
RezervaceVíce info
Ženský lapdance

Hříšně svůdný dámský lapdance

A další druhy dámských show
Lapdance neboli klínový sexy tanec obsahuje hříšně svůdné erotické pohyby ve Vašem klíně a kolem Vás. Klínový dámský tanec je tedy zaručeně skvělá forma zábavy nejen pro budoucího ženicha, ale i publikum, které se bude bavit nečekanými reakcemi. Objednejte ženský striptýz jako dárek budoucímu ženichovi. Naše Agentura nabízí lechtivý striptýz a ženský klínový sexy tanec na který nikdo jen tak nezapomene. Ženský sexy tanec pozvedne každou narozeninovou oslavu, program erotických festivalů nebo diskotéku. Z dalších nabízených služeb se jedná především o profesionální lesbické vystoupení dámských striptérek, které jsou k dispozici po celé ČR. Pokud hledáte striptérky pro Moravu, pak navštivte naši podstránku striptýz Brno. Pokud hledáte striptérky pro Prahu, našemladé dívky a zkušené sexy ženy vás nezklamou. Dámský striptýz je navíc obohacen o sexy kostýmy, mezi které patří mimo jiné i velmi populární domina policistka nebo domina a další.
RezervaceVíce info

Dámské kostýmy

Objevte striptýz v nápaditých kostýmech
Dámský striptýz by také neměl chybět na žádné diskotéce, firemní akci, plesu a jiných kulturních akcích. Dámský privátní striptýz si můžete objednat jen tak na zpříjemnění nálady do vaší oblíbené restaurace, baru nebo narozeninovou párty. Stačí se obrátit na naši agenturu, která zajištúje dámský striptýz a krásná těla našich dívek Vás zaručeně rozpálí. Sexy večer si tak užijete naplno třeba i díky široké nabídce nápaditých kostýmů a show jako je klínový tanec neboli lapdance. Pro náročnější klientelu máme připravený kontaktní dámský striptýz , kdy zblízka ucítíte doteky a vůni vybrané slečny. Celé show je založeno na přímém kontaktu mezi oslavencem a striptérkou. Na rozlučku se svobodou pro ženicha, na narozeninovou oslavu, kulturní nebo společenské akce nabízíme také striptýz s vibrátorem, hostesky nahoře bez, bodypainting, striptýz se šlehačkou a bodyshotem. Bez sexy kostýmů by to však nebyl ten pravý zážitek. Striptérka může dorazit jako zdravotní sestřička, školačka, policistka, jeptiška, letuška, vojanda, námořnice, playboy, Santa Claus, kovboj, čertice nebo domina v latexu. Neváhejte nás kontaktovat ať už máte o naše služby zájem nebo máte jen dotaz.


striptérka nad patičkou stránky