Dámský striptýz

Dámský striptýz a klínový strip tanec nejkrásnějších žen

Ženský striptýz

Dámsky striptýz v podání těch nejlepších striptérek v České Republice, najdete právě zde. Nejen milovníci erotického tance, ale i krásných žen se mají opravdu na co těšit. Nalaďte na ty nejvýstřednější kočičky co prostě umí tančit. Objednejte si ženský striptýz a zažijte příjemnou erotickou show “ klínový tanec“ , na který jen tak nezapomenete. Nabízíme profesionální striptérky, které Vás svým uměním zaručeně okouzlí a pozvednou úroveň zábavy na vyšší stupeň.

RezervaceVíce info
Ženský lapdance

Strip tanec sexy žen

Zažijte tanec v klíně

Exotické výjevy nahých ženských těl mohou působit provokativně a sexy tanec vzruší snad každého chlapa. Striptýz může být tajemný, vášnivý, sexy, hravý, klasičtější i naopak velice moderní. Takový klínový striptýz žen obsahuje hříšně svůdné erotické pohyby ve Vašem klíně a kolem Vás. Tanec v klíně je tedy zaručeně skvělá forma zábavy nejen pro budoucího ženicha, ale i publikum, které se bude bavit nečekanými reakcemi. Pro náročnější klientelu máme připravený hříšný kontaktní tanec, kdy se striptérky můžete zlehka dotknout.

RezervaceVíce info

Dámský striptýz v kostýmech

Objevte strip show sexy ženy

Ženský striptýz je vždy obohacen o sexy kostýmy. Bez sexy kostýmů by to totiž nebyl ten pravý zážitek. Striptérka může dorazit jako doktorka, školačka, jeptiška, letuška, vojanda, námořnice, playboy, Santa Claus, kovboj, čertice nebo domina v latexu. Co takhle si objednat dámský striptýz v kostýmu policejní důstojnice? Podívejte se na kostýmy pro striptérky.

Na své rozlučce se svobodou se budete moci setkat jak s profesionální hasičkou, která uhasí i vaše nejtajnější touhy, tak i s policistkou, která se s vámi rozhodně nebude mazlit. A pokud byste zatoužili po tom, aby vám do péče dostala opravdu překrásná zdravotní sestřička, můžete si být jisti, že zažijete skutečně luxusní dámský striptýz. Flexibilní rovné tělo, hříšný tanec, svlékání z černých kostýmů čertice bude to pravé na vánoční večírek.

Dámský striptýz může vyústit až v klínový hříšný tanec. Tento druh kontaktního tance je ten nejlepší dárek pro ženicha, kterého rozvášní naše striptérky sexy pohyby! Zajistíme vám jak běžný tak i vzrušující klínový striptýz od profesionálních, mladých i známých striptérek po celé ČR i na poslední chvíli.

Ženský striptýz a dámský klínový sexy tanec je překvapení a nevšední zážitek v jednom. Ženský striptýz je výbornou volbou pro všechny ty, kteří se chtějí dobře bavit a to bez rozdílu pohlaví či věku.Pohled na krásnou tančící dívku, která postupně opouští části oděvu, jistě ocení Váš kamarád i šéf z práce.

Erotické tanečnice mohou pracovat ve striptýzových klubech, mohou vystupovat na soukromých akcích, jako jsou rozlučky se svobodou nebo mohou dělat obojí. Možnosti jak si užít striptýz žen jsou v zásadě dvě.

Naše Strip Agentura nabízí lechtivý dámský striptý a tanec na který nikdo jen tak nezapomene a pozvedne každou narozeninovou oslavu, program erotických festivalů nebo diskotéku. Dámský striptýz by také neměl chybět na žádné diskotéce, firemní akci, plesu a jiných kulturních akcích.

Další možnost je navštívit strip klub, který se přímo zabývá striptýzem. Každý z nás má chuť zkusit nové věci a jednou z takových věcí může být právě ženský striptýz.  Scéna, kteá se specializuje na striptýz Praha nebo Brno nabízí spoustu klubů, ve kterých si dámský striptýz můžete objednat a udělat tak svému kolegovi v práci či nejlepšímu příteli radost. Na tuto akci rozhodně nezapomene, jak samotný aktér pro kterého bude samotný strip, tak ani ti, kteří za akcí stojí.

Pokud tedy dáte dohromady striptýz žen a dobrou náladu, vzejde vám z této kombinace opravdu luxusní večer plný zábavy. Nezáleží na tom kdy se vaše párty koná, show můžete nezávazně již dnes. K dispozici je striptýz žen na rozlučky se svobodou, narozeniny i na poslední chvíli.Objednáním ženského striptýzu darujete nevšední zážitek budoucímu ženichovi.

 

 

Kam se dá dámská strip show objednat?

Je jedno, zda zatoužíte po striptýzu v momentě, kdy vás bude čekat rozlučka se svobodou či zda vám jí parta vašich nejlepších kamarádů přichystá v momentě, kdy budete slavit třeba své kulaté narozeniny. Dívčí privátní striptýz si můžete objednat jen tak na zpříjemnění nálady a kamkoli po celé ČR, například i do vaší oblíbené restaurace, baru nebo na narozeninovou párty. Stačí se obrátit na naši strip agenturu, která zajistí striptérky v Brně , luxusní striptýz v Praze nebo striptýz na rozlučku v Ostravě .

 

A jaké druhy strip dalších vystoupení naše striptérky ještě nabízejí?

Z námi nabízených služeb se jedná především o profesionální lesbické vystoupení dámských striptérek. Pokud hledáte striptérky pro Prahu nebo celou Českou republiku, naše mladé dívky a zkušené sexy ženy vás nikdy nezklamou. Náročnější klientelu jistě pobaví stripshow s vibrátorem, hostesky nahoře bez, bodypainting, striptease se šlehačkou anebo s bodyshotem.

Takže máte na výběr nejen klasický dámský striptýz sexy ženy, klínový strip tanec od nejkrásnějších dívek a kontaktní tanec od těch nejlepších dámských striptérek, ale i mnohá další sexy vystoupení, která vás pozitivně překvapí. Neváhejte nás kontaktovat ať už máte o naše služby zájem nebo máte jen dotaz, jsme tu kdykoli, abychom vám pomohli. Naše nejkrásnější tanečnice přijedou až k vám domů a rády navštíví také různé akce po celé ČR.striptérka nad patičkou stránky