Striptýz

Sexy striptérky
Objednejte si dámský striptýz a zažijte příjemnou erotickou podívanou, na kterou jen tak nezapomenete. Nabízíme profesionální striptérky, které Vás svým uměním zaručeně okouzlí a pozvednou úroveň zábavy na vyšší stupeň. Pohled na tančící striptérku, kterou postupně opouští části oděvu, jistě ocení Váš kamarád i šéf z práce.
RezervaceVíce info

Strip show

Různé druhy show
V následujícím odstavci pomocí klíčových slov ještě doplníme, které další služby z oblasti escort striptýzu poskytujeme. Děláme to z toho důvodu, abyste nás na internetu snadněji nalezli. Z nabízených služeb se jedná především o profesionální striptéry na rozlučky se svobodou, striptérky a tanečnice i profesionální pánské striptéry. Účinkující striptérky jsou vybaveny kostýmy, mezi které patří mimo jiné i velmi populární domina policistka a další.
RezervaceVíce info

Kostýmy

Dámský striptýz v nápaditých kostýmech
Striptýz by také neměl chybět na žádné diskotéce, firemní akci, plesu a jiných kulturních akcích. Striptérku si můžete objednat jen tak na zpříjemnění nálady do vaší oblíbené restaurace, baru či hospůdky. Krásná těla našich dívek Vás zaručeně rozpálí a večer si tak užijete naplno třeba i díky široké nabídce nápaditých kostýmů: zdravotní sestřička, školačka, policistka, jeptiška, letuška, vojanda, námořnice, playboy, Santa Claus, kovboj, čertice nebo domina v latexu.


striptérka nad patičkou stránky