Striptýz Praha

Exlusive strip agency pro Prahu
Ta pravá zábava v Praze Vás teprve čeká,
následuj instinkt protože sexy žhavý striptýz
je proklatě dobrá jízda ....


Striptýz

Vzrušující zábava pro Prahu
Plánujete narozeninovou oslavu nebo rozlučku se svobodou v Praze a okolí? Pak se na nás neváhejte obrátit s požadavkem na pořádný striptýz. Naše služby nabízíme v hlavním městě České Republiky a jsme připraveni k Vám vyslat naše nadané sexy striptérky a sympatické striptéry. Pražské striptérky nezkazí žádnou párty a jejich vystoupení se stane zlatým hřebem Vašeho večírku. Můžete si vybrat z několika druhů show. Dámský striptýz, pánský striptýz, lesbi-show, autoerotika a další. Vše je jen na domluvě.
RezervaceVíce info

Sexy show

Kdekoli v Praze
Striptérky mohou na Vaší akci v Praze a okolí dorazit v různých kostýmech. Záleží jen na fantazii. Máme kostýmy: zdravotní sestřička, školačka, policistka, jeptiška, letuška, vojanda, námořnice, playboy, Santa Claus, kovboj, čertice nebo domina v latexu. I naši striptéři se umí vystylovat a objednat si je můžete v kostýmech: manager, voják, jack, doktor, dělník, kovboj, policista, hasič, pilot, námořník, zásahovka, James Bond, námořní kapitán nebo matrixx.
RezervaceVíce info

Rozlučka se svobodou

Striptýz nesmí na rozlučce chybět
Striptýz na rozlučce se svobodou je dnes již samozřejmá záležitost a jen málokdo si dovede rozlučku se svobodou bez dámského či pánského striptýzu představit. Nezáleží, jestli se rozlučka odehrává v restauraci, hospodě, nočním klubu nebo u Vás doma. Naši striptéři i striptérky jsou připraveny Vaší rozlučku se svobodou v Praze pořádně okořenit, abyste na ni nikdy nezapomněli. Připravte se, bude to jízda!
RezervaceVíce info

Striptýz v Praze i okolí

Působíme i v širokém okolí Prahy
Nabídka naší agentury se nevztahuje jen na samotnou Prahu, ale striptýzové vystoupení u nás můžete objednat i v celém širokém okolí. Jde o města a obce jako Říčany, Benešov, Beroun, Kladno, Kralupy nad Vltavou, Mělník, Benátky nad Jizerou, Kostelec nad Černými lesy, Brandýs nad Labem, Český Brod, Příbram. Pro dotaz na nějaké jiné konkrétní místo striptýzového vystoupení nás neváhejte kontaktovat.
RezervaceVíce info

Pánský striptýz

Podívaná pro dámy v Praze a okolí
V naší nabídce druhů erotických vystoupení pro Prahu a okolí rozhodně nezapomínáme na dámské publikum a naši urostlí sympatičtí striptéři jsou připraveni potěšit duši i oko každé narozeninové oslavenkyně nebo snoubenky na tahu. Vybrat si můžete z celé řady kostýmů, aby měl pánský striptýz ty správné grády a naši profesionální striptéři z Prahy tak splní fantazie každé dámy.

Reference

Názory našich zákazníků
Skvělý zážitek. Moc nás to bavilo, vystoupení bylo profi
Petr K.
Objednali jsme pánský striptýz a bylo to skvělé.
Jana V.
Striptýz na rozlučce se svobodou byl super!
Michal N.

Ceník

Nejžádanější vystoupení v Praze
již od
2600 Kč
Přesná cena na dotaz
Objednat
již od
3000 Kč
Přesná cena na dotaz
Objednat
již od
4500 Kč
Přesná cena na dotaz
Objednat
již od
5500 Kč
Přesná cena na dotaz
Objednat
striptérka nad patičkou stránky