Svalnatí muži vám předvedou pánský striptýz

Pohlední striptéři přijedou za vámi
Milé dámy, dobře víme, co nesmí chybět na všech vašich akcích a oslavách. Je to pánský striptýz mužů, kteří milují tančit pro dámy! Privátní mužský strip a profesionální pánská striptýzová show zajišt'ujeme po celé ČR. Naši striptéři rozproudí vaší párty a potěší každou oslavenkyni. Stačí si jen vybrat, který striptér show předvede. V každém případě to bude zábavný zážitek, na který budou všichni zúčastnění rádi vzpomínat. Pánský striptýz je vhodným dárkem nejen pro budoucí nevěsty, ale pánské vystoupení objednávají také starší ženy pro privátní dámskou párty třeba k jubileu.
RezervaceVíce info

Zkuste kontaktní erotický mužský tanec

Energetičtí tanečníci oživí zábavu
V naší pestré nabídce služeb samozřejmě nezapomínáme ani na dámy , které se chtějí nejen dívat, ale i sáhnout a tak jsme pro ně připravili kontaktní striptýz. Ten by si neměla nechat ujít žádná dámská společnost. Naši profesionální striptéři vám předvedou, jak se dá rozjet každá dámská jízda nebo privátní večírek a pro všechny zúčastněné dámy to bude nevšední zážitek. Striptér by neměl chybět na žádné rozlučce se svobodou, kde je show pro dámy v dnešní době naprostou samozřejmostí. Svalnatí muži vám předvedou erotický tanec na který jen tak nezapomenete.
RezervaceVíce info

Je libo pánský erotický kostým?

Poptejte mužský striptýz v nápaditém kostýmu
Zažijte nádherně vypracovaná mužská těla pulzující v rytmech známých hudebních hitů. V zábavné sexy show ale nejde jen o nahá mužská těla ale i o ženy, jenž na ní mohou dělat to, co dělají někteří muži na ulicích – hlasitě hodnotit muže, pískat na striptéra a bezostyšně si ho prohlížet. Samotný pánský striptýz je pak zábavný i pro mužské publikum. Naši striptéři mají však smysl pro sebeironii a nevadí jim mužské publikum. Striptýz mohou předvést v kostýmech jako je: manager, voják, jack, doktor, dělník, kovboj, policista, hasič, pilot, námořník, zásahovka, James Bond, námořní kapitán nebo Matrixx. Délka vystoupení je 8 až 10 minut a objednaný striptér se do toho pořádně opře. Objednejte si pánský striptýz svalnatých mužů pro budoucí nevěsty, dámskou ladies night po celé ČR i na poslední chvíli. Pokud máte zájem přečíst si více o naši službě pánský striptýz Praha, stačí když využijete našeho odkazu. Zajistíme privátní vystoupení po celé ČR kdykoli. Pánský striptýz je mužský erotický tanec, který je k dispozici kdykoli na zavolání. Zavolejte nebo nám napište, rádi vám pomůžeme zajisti skvělou párty.


striptérka nad patičkou stránky