Sexy striptér na oslavu

Tanečník kdykoli k dispozici
Zažijte nevídaně žhavou show v podání našeho striptéra a jeho kostýmů.
Vyberte si kostým pro vašeho striptéra a hned nás kontaktujte

Hledáte zkušeného profesionálního tanečníka?

Oslnivý striptér dispozici vždy, aby oživil vaši akci. Těšit se můžete  na vášnivou show s naším profesionálním striptérem a jeho atraktivními kostýmy. Striptér je sexy tanečník pro dámy a dorazí vždy tam, kde je ho třeba. Pokud hledáte univerzálního striptéra a sexy tanečníka v jednom, který nezklame žádnou ženu objednejte si striptéra od nás. Náš profesionální urostlý a pohledný striptér je připraven předvést striptýz, na který jen tak nezapomenete. Nic není tabu a striptér se Vám představí v celé své kráse, až budou každé dámě oči přecházet. Nebudete chtít, aby jeho žhavá show skončila. Dohodnutý striptér předvede svůj sexy tanec jako policista, hasič, instalatér nebo námořní důstojník, můžete zvolit i jiný kostým.

 

Vyberte si striptéra i sexy kostým

Svého striptéra si můžete obléct podle své fantazie. Striptérské kostýmy patří automaticky ke každému mužskému striptýzu, dodávají mu nádech tajemna, striptér má co zatajit a nechat si vše na vhodnou chvíli. Jakmile si vyberete striptéra můžete si vybrat i v jakém kostýmu vám show předvede.  Co by to bylo za pánskou sexy show bez pořádných kostýmů? Je tedy jen na vás zdali si vyberete vojáka, zahradníka, dělníka nebo jiný kostým. V každém případě budete rozhodně velmi spokojení a vystoupení našeho mužného sexy tanečníka vás bude bavit. Naše agentura zajišťuje již po několik dlouhých let striptýzové služby a mezi ně patří rovněž pánský striptýz ve všech městech. Jakmile profesionální striptýzový tanečník začne předvádět svoji show, zapomenete na vše kolem. 

Vystoupení potěší každou ženu

Pokud tedy přemýšlíte nad netradiční formou zábavy, která vás dostane ze zaběhlých stereotypů, tak jste zde správně. Striptýz je prováděn našimi profesionálními striptéry a jedná se o mladé, zkušené a svalnaté muže, pro které je vaše potěšení kořením jejich práce. Sexy tanečník si dokáže hrát skvěle s oslavenkyní nebo celým publikem a dámy rozvášnit odhozením části svého oděvu. Dohodnutý striptér se na Vaší akci může objevit kdykoli si to budete přát.  Stačí se připravit se na to, že Vaše fantazie dostane pořádně zabrat. At‘ už klasický nebo kontaktní pánský striptýz- popadněte uzdu své představivosti a připravte se na vzrušující striptýzový zážitek, který Vám přináší náš sexy tanečník.

 

Kam si lze striptéra objednat?

Plánujete rozlučku se svobodou nebo pořádáte narozeninovou oslavu pro kamarádku? Pokud máte svou vlastní privátní akci a chcete ji nějak okořenit tak pro vás sexy striptér bude určitě velmi lákavý. Vaši přátele budou určitě velmi překvapeni, to je však normální reakce, až tuto zprávu zpracují určitě budou mile překvapení. Pánský striptýz se perfektně hodí na akce jako jsou rozlučky se svobodou, narozeninové oslavy, plesy, diskotéky nebo jiné druhy oslav. Hodí se však i na události jako je uzavření výhodné pracovní spolupráce, kde můžete pozvat své buisness kolegy či partnery.  Velmi oblíbené jsou hlavně rozlučky se svobodou nebo oslavy narozenin. Pokud tedy má jedna z vašich kamarádek narozeniny, můžete ji udělat pěkné překvapení, objednáním striptýzu určitě nic nezkazíte. Možná svou kamarádku na poprvé zaskočíte, ale věříme, že takto netradiční zážitek si každý užije. 

 

Sexy tanečník na oslavu za nejlepší cenu kdykoli!

Striptéři na oslavu nesmí chybět na žádné dámské párty. Nabídneme Vám nejlepší cenu a pokud si služby objednáte s předstihem, můžete získat dopravu zdarma! Jednoduše vyplňte náš formulář nebo nám kdykoli zavolejte. Naši svalnatí striptéři tanečníci jsou však k dispozici po celé České republice a přijedou na dámskou jízdu v kteroukoliv hodinu. Připravte se na vášnivou show s našimi profesionálními striptéry a jejich atraktivními kostýmy. Očekávejte nezapomenutelný zážitek plný energie a pohybu! Nestyd’te se a objednejte si striptéra klidně ještě dnes!

Práce jako striptér

Práci striptéra nemůže vykonávat každý. Pohybové nadání, krásné tělo a šarm jsou základní aspekty bez kterých by to nešlo. Pokud si myslíš, že tyto podmínky splňuješ a rád by jsi s námi spolupracoval, neváhej a napiš nebo zavolej.

 

Striptér – sexy tanečník na narozeniny a oslavy je tu pro vás. 

striptérka nad patičkou stránky