Striptýz Brno

Exlusive strip agency pro Brno
Ta pravá zábava v Brně Vás teprve čeká,
následuj instinkt protože sexy žhavý striptýz
je proklatě dobrá jízda ....


Striptýz

Vzrušující zábava pro Brno
Naše agentura zajišťuje striptýzová vystoupení na objednávku v místě klienta. Jedná se především o striptýz Brno a okolí. Na základě vaší poptávky vyšleme vybranou striptérku nebo striptéra na místo vaší oslavy, firemního večírku nebo rozlučky se svobodou. Právě rozlučky se svobodou jsou v Brně i okolí jednou z nejčastějších typů akcí, na které naše striptérky i striptéři vyjíždějí. Brno je s počtem 400 tisíc obyvatel druhým největším městem České republiky a největším městem Moravy. V širším perimetru je počet obyvatel dvojnásobný. Město je tak považováno za formální centrum Jihomoravského kraje. Velký počet obyvatel nutně znamená mnoho všemožných oslav, párty a večírků.
RezervaceVíce info

Žhavá show

Vždy je na co koukat
Aby byla výsledná show co nejlepší a dokázala na místě navodit správnou atmosféru, je možné si při objednávce kromě konkrétní striptérky nebo striptéra vybrat i kostým, ve kterém na vaší akci vystoupí. Naše striptérky se mohou dostavit v kostýmu zdravotní sestřičky, školačky nebo policistky. U striptérů je na výběr Jack, policista nebo hasič.
RezervaceVíce info

Dámský striptýz

Rozlučka nebo večírek v Brně
Nyní se dostáváme k samotné show, kterou u vás na akci naši vystupující mohou předvést. Jak již bylo zmíněno, jsme striptýzová agentura a tak je hlavním zaměřením našich sexy slečen i sympatických pánů klasický striptýz. Nabídka vystoupení se však neomezuje pouze na nejstarší formu striptýzu, ale zahrnuje i další varianty erotických show. Potřebujete najít erotické vystoupení na libovolnou událost pro Brno? V tom případě můžete využít moravskou agenturu, která pro Vás zajistí dámský a pánský striptýz v oblasti města Brno.
RezervaceVíce info

Více druhů vystoupení

Různé show pro různé akce
Pro publikum, které by snad mohlo mít problém s úplnou nahotou je tu tzv. Americký striptýz, při kterém se aktéři nesvlékají úplně donaha. Někdo jiný dá zase přednost žhavé lesbi-show. Při Duo strip show vystupuje pár striptér - striptérka. Kdo by si stále nemohl vybrat, může zvolit striptérku, která předvede autoerotiku a nenechá chladným nikoho z přítomných diváků. Na Vaší akci se může objevit třeba lesbi show. Pokud chystáte jakoukoliv párty nebo třeba dámskou jízdu v okolí Brna, zavolejte nám.
RezervaceVíce info

Pánský striptýz

Podívaná pro dámy v Brně a okolí
Zdaleka ne všechny poptávky na striptýzová vystoupení jsou mířeny do samotného Brna. Velká část rozluček se svobodou, firemních večírků i narozeninových oslav se odehrává v širokém okolí Brna. Striptýz v žádném případě není oblíben jen v Brně. Naše striptérky jezdí často vystupovat do Blanska, Boskovic a Ivančic. Nedávno naši vystupující měli možnost předvést svou show na poměrně velkých narozeninových párty v Kuřimi a Kyjově. Jeden z našich striptérů pravidelně jezdí jako hlavní hřeb večera na dámské jízdy do Slavkova u Brna. Ani Tišnov nezůstává opomenut. Naše striptérky sem jezdí vystupovat na firemní večírky. Vzdálená pro nás nejsou ani města Velká Bíteš nebo Vyškov, kam už jsme v rámci objednávky striptýzového vystoupení také vysílali naše striptérky i striptéry.

Reference

Názory našich zákazníků
Skvělý zážitek. Moc nás to bavilo, vystoupení bylo profi
Petr K.
Objednali jsme pánský striptýz a bylo to skvělé.
Jana V.
Striptýz na rozlučce se svobodou byl super!
Michal N.

Ceník

Nejžádanější vystoupení v Brně
již od
3000 Kč
Přesná cena na dotaz
Objednat
již od
3800 Kč
Přesná cena na dotaz
Objednat
již od
4800 Kč
Přesná cena na dotaz
Objednat
již od
6000 Kč
Přesná cena na dotaz
Objednat
striptérka nad patičkou stránky