Sexy striptérka na zavolání

Vyberte si striptérku, taneční show i kostým
Zažijte nevídaně žhavou show, kterou Vám předvede naše striptérka v lákavých kostýmech.

Sexy striptérka na zavolání

Vyberte si striptérku, taneční show i kostým
Zažijte nevídaně žhavou show, kterou Vám předvede naše striptérka v lákavých kostýmech.

Vyberte si kostým pro vaši striptérku a hned nás kontaktujte

Sexy tanečnice zaručeně potěší i pobaví

Cílem sexy tanečnice je předvést umělecký zážitek s příměsí erotiky a potěšit publikum svým sexy zevnějškem. Je to jakési poslání, které vychází z původních principů klasického novodobého striptýzu.Potřebujete zařídit profesionální tanečnici na rozlučku se svobodou kdekoliv v České republice? Vyšleme k Vám taneční striptérskou hvězdu, která nabudí atmosféru rozlučky a přivede k dokonalosti Vaší bachelor-party. Striptérka nesmí na žádné rozlučce se svobodou chybět. Je to již zlidovělá tradice a běžná forma zábavy. Každá naše sexy tanečnice na rozlučku má navíc připravený kostým, který ještě více umocní zážitek z celého striptýzového vystoupení, stačí si jen vybrat. Vybraná tančící dívka dorazí v daný čas na stanovené místo ve vámi zvoleném kostýmu a ukáže striptýz nebo předvede show, na který budou ženich i svědci dlouho vzpomínat. Zajistíme Vám nejlepší erotické tanečnice na profesionální privátní klasický i kontaktní striptýz a role play show. Striptérka na rozlučku je jasná volba skvělé zábavy.

 

Trochu z historie…..

Jak známo, tak kořeny striptýzu sahají do Francie do devatenáctého století. Odtud se pak rozšířil po celém svobodném světě. V našich zeměpisných šířkách byly podobné služby za minulého režimu tabu, ale hned po roce 1989 se začaly objevovat první profesionální sexy tanečnice. I naše striptérská agentura má své kořeny v devadesátých letech minulého století a tak se můžeme pochlubit mnohaletými zkušenostmi. Ty nejsou jen o tom, že už víme, co přesně zákazník žádá, ale také umíme počátečně nezkušené zájemkyně a zájemce o pozici striptérky a striptéra efektivně transformovat do opravdových profesionálů a profesionálek, které se mohou po nějakém čase směle poměřovat se světovou špičkou v oboru.

 

Tanečnice striptýzu rozjede vzrušující tanec kdykoli i u vás

Nic není tabu a erotická tanečnice se Vám představí v celé své kráse a v sexy kostýmu. Nebudete chtít, aby tato žhavá show skončila. Popadněte uzdu své představivosti a připravte se na vzrušující striptýzový zážitek, který Vám přináší naše sexy striptérka. Zavolejte nám nebo nám napište a řekněte nám jak by měla vypadat vaše vysněná striptérka. Naše zábavná agentura zrealizuje privátní sexy tanečnice na každou párty a kdekoli po ČR.

Jaké to je pracovat jako luxusní striptérka na zavolaní?

Být striptérkou na zavolání je práce i koníček zároveň. Většina z nám by si mohla myslet, že se jedná o práci pro velmi mladé dívky, ale není to tak. Práce striptérky se hodí i pro ženy středního věku, které  erotický tanec baví a tuto práci mají jako koníček. Možná vám to zní jako klišé, ale většina našich striptérek to tak opravdu má. Vybraly si práci striptérky, která v sobě spojuje tanec, umění i péči o svůj zevnějšek. Pro spoustu žen je právě tato kombinace životním motorem. Jen si třeba ještě neuvědomují, že striptýz je ta pravá náplň života. Určitě je třeba mít ve své povaze i zdravou dávku správného exhibicionismu, taneční nadání a smysl pro estetiku, protože pak je člověk připraven pracovat jako sexy striptérka a erotická tanečnice na zavolání .

Nábor na pozici profesionální erotické tanečnice

S erotickým tancem se totiž často pojí neopodstatněný ostych. Někdy se s tím také pojí mylný názor, že striptérka je prostitutka. Nic takového ale není pravda. Správná striptérka je sexy tanečnice a profesionální umělkyně a rozhodně za úplatu neposkytuje sexuální služby. Pokud jste profesionální erotická tanečnice nebo byste chtěla jako striptérka na zavolání pracovat a potřebujete s něčím pomoci, můžete se na nás obrátit v případě zájmu o spolupráci. Pokud si myslíte, že by vás sexy tanec bavil na profesionální úrovni, ozvěte se nám. Hledáme stále nové tanečnice na pozici striptérka a striptér z celé České republiky. Nabízíme výhodné podmínky a nejvyšší výdělky pro striptérky. Ozvěte se nám ještě dnes, sezóna právě začíná a vy můžete dostat peníze na ruku ihned ! Pro rychlou komunikaci použijte náš kontaktní formulář.

striptérka nad patičkou stránky