Striptýz Pardubice

Exlusive strip agency pro Pardubice
Ta pravá zábava v Pardubicích Vás teprve čeká,
následuj instinkt protože sexy žhavý striptýz
je proklatě dobrá jízda ....


Striptýz

Vzrušující zábava pro Pardubice
Pánové z Pardubic a okolí, zbystřete! Na vaší rozlučku se svobodou, narozeninovou párty nebo třeba firemní večírek si můžete objednat jednu z našich profesionálních striptérek, která předvede všechny své přednosti a ladné křivky. Navíc, aby to stálo opravdu za to, můžete si při objednávce vybrat z několika sexy kostýmů, které ještě více zdůrazní výkon naší striptérky. Klidně k vám na pardubickou jízdu dorazí letuška, policistka nebo zdravotní sestřička.
RezervaceVíce info

Dámský striptýz

Rozlučka nebo večírek v Pardubicích
Kromě velkých měst jako jsou Pardubice a Hradec Králové, navštěvují naši účinkující pravidelně také tato města a obce: Heřmanův Městec, Holice, Chlumec nad Cidlinou Chrudim, Kostelec nad Orlicí, Kutná Hora, Lázně Bohdaneč, Opočno, Přelouč, Slatiňany, Týniště nad Orlicí a Vysoké Mýto. Stačí vyhledávat: Striptýz Pardubice, striptérka pardubice, striptér pardubice a dostanete se k těm správným profesionálům v oboru.
RezervaceVíce info

Pánský striptýz

Podívaná pro dámy v Pardubicích a okolí
Pro dámské publikum máme v Pardubicích připravený pánský striptýz. Naši profesionální striptéři dokážou rozjet každou dámskou jízdu. Pánský striptýz by neměl chybět na žádné rozlučce se svobodou, kde je show pro dámy v dnešní době naprostou samozřejmostí. Naši striptéři mají dostatečnou zásobu kostýmů, pomocí kterých poškádlí Vaše smysly a představivost, stačí se obrátit na Striptýz Pardubice a vše zařídíme.

Reference

Názory našich zákazníků
Skvělý zážitek. Moc nás to bavilo, vystoupení bylo profi
Petr K.
Objednali jsme pánský striptýz a bylo to skvělé.
Jana V.
Striptýz na rozlučce se svobodou byl super!
Michal N.

Ceník

Nejžádanější vystoupení v Pardubicích
již od
3500 Kč
Přesná cena na dotaz
Objednat
již od
3500 Kč
Přesná cena na dotaz
Objednat
již od
4800 Kč
Přesná cena na dotaz
Objednat
již od
6500 Kč
Přesná cena na dotaz
Objednat
striptérka nad patičkou stránky