Striptéři a tanečníci

Svalnatí striptéři v sexy kostýmech
Zažijte nevídaně žhavou show v podání našich striptérů

Vyberte si kostýmy pro vaše striptéry a ihned nás kontaktujte

Profesionální striptéři až do domu

Pozvěte si známé striptéry až do domu. Naše agentura Vám, na základě Vašich požadavků, ráda nabídne TOP sexy profesionální pánské tanečníky.  Striptéři dokážou předvést pánský striptýz, na který jen tak nezapomenete a ještě než jejich vystoupení skončí už budete přemýšlet, na jakou příležitost si je pozvat příště. Objednaní striptéři na oslavu se na Vaší akci můžou objevit v kostýmu policisty, kovboje, hasiče, doktora, Jacka, námořníka nebo třeba gentlemana. Stačí si vybrat z mnoha sexy kostýmů, které naši gay tanečníci vlastní. Od vzrušujícího striptýzového zážitku v podání našich striptérů Vás již dělí jen Vaše fantazie. Vyberte si striptéry, kostým a striptýz dle vašich představ.

Svalnatí striptéři

Naše agentura samozřejmě myslí i na dámské publikum a tak máme v zásobě několik urostlých sympaťáků, kteří svým vystoupením potěší nejednu ženskou duši. Často mají nějaké své povolání a roli striptéra berou jako přivýdělek. Nasazení je ale vždy stoprocentní. O své svaly se starají pravidelnou návštěvou posiloven a aktivním přístupem k životu. Stejně jako u striptérek i naši hoši chodí pravidelně do solárka. Nejde o žádnou zženštilost, ale o poctivou investici do svého vzhledu, která se během striptýzových vystoupení bohatě vrací. I striptéři mají své kostýmy, které navíc v některých případech kopírují jejich civilní zaměstnání. Mezi dámami jsou oblíbené kostýmy hasiče i policisty. No jen si to představte milé dámy. Zazvoní u vás hasič, který před vámi svlékne svůj pracovní oděv a vy budete mít šanci spočítat všechny jeho břišní svaly. Naši party striptéři k vám navíc dorazí za nejlepší cenu!

Co obnáší práce striptérů?

Být striptérem a předvádět pánský striptýz je práce i koníček zároveň. Možná vám to zní jako klišé, ale většina našich striptérů to tak má. Vybraly si práci, která v sobě spojuje tanec, umění i péči o svůj zevnějšek. Pro spoustu mužů je právě tato kombinace životním motorem. Jen si třeba ještě neuvědomují, že striptýz je ta pravá náplň života. Určitě je třeba mít ve své povaze i zdravou dávku exhibicionismu. Pak je člověk připraven pracovat jako profesionální tanečník. Pokud máte zájem objednat si striptéry na privátní párty neváhejte nám napsat. Nebo nám rovnou zavolejte a poptejte sexy tanečníky ve vašem městě. Rádi vám poskytneme nabídku na míru tak aby vybraní striptéři do domu zajistili vše co od nich očekáváte na vaši party. A pokud byste snad chtěli zkusit párový striptýz v podání striptérky a striptéra neváhejte se zeptat jak taková show může proběhnout!

striptérka nad patičkou stránky