Erotická brigáda a rychlý přívydělek na ruku

Striptyz brigada

Erotická brigáda

Erotická brigáda a rychlý přívydělek na ruku

Striptýz může být skvělou brigádou pro všechny, kteří se nestydí a mají chuť si přivydělat zajímavé finanční částky. Striptýz jako takový je třeba chápat spíše jako umění než jako prvoplánovou bezduchou erotiku. Na této filozofii máme ostatně postaveno fungování celé naší agentury. Lidi s předsudky těžko přesvědčíme, ale každý, kdo má chuť se zamyslet na striptýzem brzy dojde k poznání, že striptýz je něco, co má svou historii a pravidla. Díky celosvětové osvětě a postupnému bourání nejrůznějších tabu se i striptýz stává respektovaným uměním a samozřejmým doplňkem při celé řadě společenských akcí.

Pro koho je erotická brigáda vhodná?

Dělat striptýz jako erotickou brigádu není nijak časově náročné. Stačí vám najít pár hodin týdně, převážně v páteční a víkendové večery. Z toho vyplývá, že brigádu teoreticky zvládne úplně každý i na plný úvazek zaměstnaný člověk. Striptýz jako brigáda je však nejpopulárnější mezi studenty/studentkami a ženami na mateřské. Taková studentka si může díky této brigádě přivydělat ke studiu slušný peníz za pár hodin týdně a nemusí někde v supermarketu doplňovat zboží na osmihodinové šichtě. Stejně tak přijde striptýz jako brigáda vhod maminkám na mateřské, které si snadno zajistí na pár hodin hlídání a domů přinesou tolik potřebné finance, které jim zajistí větší pohodu na mateřské.

Výhody erotických brigád

Trošku už jsme téma výhod striptýzové brigády nakousli, ale pojďme si to rozebrat podrobněji. V dnešní době je každá koruna dobrá a dřít se celý den na tradičních brigádách za pár korun na hodinu ubírá z kvality života každému z nás. Naopak striptýz může být zábavný a za 8 minut striptýzového vystoupení si vyděláte více než za celý den jinde. Tento přívydělek je navíc vyplacen ihned na ruku. Svůj zbývající čas tak můžete věnovat věcem, na kterých vám opravdu záleží. Čas a peníze jsou jednoznačné argumenty ve prospěch striptýzové brigády. Pokud však raději pracujete z domova a nechcete erotickou brigádu vykonávat klasicky, může pro vás být zajímavou erotickou brigídou práce online striptérky. 

Předpoklady pro práci v erotice

Striptýz jako brigádu samozřejmě nemůže dělat úplně každý. Striptýz je umění s velmi důležitou estetickou stránkou. Pro diváka musí být radost sledovat striptýzové vystoupení. Na každého striptéra a striptérku jsou tak kladeny nároky především na správné tělesné proporce a sympatickou tvář. Každý je od přírody vybaven jiným vzhledem a ne všichni zájemci o erotickou brigádu tak mohou projít základním sítem. Dalším důležitým předpokladem jsou alespoň základní pohybové schopnosti. Správný pohyb je při předvádění striptýzu velice důležitý. Oproti vzhledu se však na pohybu dá zapracovat a toto vás rádi naučíme. Stačí jen mít chuť na sobě pracovat a neustále se zlepšovat. Obecenstvo stoprocentní výkon vždy rádo ocení.

Příběh naší striptérky

Jedna z našich striptérek, diskrétně jí nazvěme slečna M., je vysokoškolskou studentkou na Masarykově univerzitě v Brně, a protože se svému studiu chce věnovat naplno, rozhodla se, že nebude otročit v supermarketu při doplňování zboží do regálů, ale bude mít vyhovující a elegantní brigádu jako striptérka. Slečna M. prošla velmi snadno naším vzhledovým sítem a pohybově na tom také nebyla špatně. Vše jsme ještě doladili na několika přípravných schůzkách a poté již začaly chodit nabídky na vystoupení. Velmi rychle si zvykla vystupovat před lidmi a každé publikum, které si jí objedná, je nadšeno. Mezi nejčastější akce, na které je posílána jsou tradiční rozlučky se svobodou. Slečna M. má tak díky neotřelé pracovní náplni zábavnou erotickou brigádu za pěkné peníze a zároveň dostatek času na učení.

Věříme, že vás obsah tohoto článku na téma striptýz jako erotická brigáda zaujal a přemýšlíte, zda to nezkusit. Pokud máte o takovou erotickou brigádu zájem nebo chcete získat pravidelný přívydělek na ruku, neváhejte a kontaktujte nás, rádi poskytneme další informace.

striptérka nad patičkou stránky