Klasický striptýz nebo kontaktní strip show?

Na oslavy, rozlučky, plesy a další příležitosti
Sexy show na míru za skvělé ceny
Klasický striptýz nebo kontaktní strip show?
Na oslavy, rozlučky, plesy a další příležitosti
Sexy show na míru za skvělé ceny


narozeninový striptýz Praha

Kontaktní striptýz

Darujte originální striptyz show
Klasický striptýz je erotický tanec při kterém se odhazují části oblečení, vyjma amerického, kdy si ženy nechávají tanga a muži boxerky končí ve většině případů kompletním odhalením. Při kontaktním tanci pak dochází k přímému kontaktu mezi striptérkou a diváky. Proto se tento druh erotického tance perfektně hodí na menší oslavy nebo rozlučky se svobodou. Pokud si objednáte kontaktní striptýz show a vyberete si jednu z našich profesionálních sexy striptérek, připravíte jak budoucím manželům tak svým přátelům absolutně nezapomenutelný zážitek.
RezervaceVíce info
luxusní striptýz Praha

Proč si zvolit naši agenturu?

Sexy show na míru za skvělé ceny
Naše agentura nabízí dámský, pánský i párový striptýz který může být doplněn o různé druhy show a kostýmy za nejlepší ceny. Muže jistě překvapí zatčení policistkou, strip se šlehačkou nebo sexy show striptérky zakončené bodyshotem. Striptýz může být s plná veselé zábavy. Na druhé straně striptease doplněný o masturbaci nebo lesbický sex se bude hodit na jakoukoli erotickou akci.
RezervaceVíce info
strip show Praha

Chcete zažít narozeninový striptyz v soukromí?

Překvapte oslavence žhavou stripshow

Narozeninová oslava se striptérkou? Proč ne? Pokud se však přílišná nahota nehodí na typ vašeho večírku, můžete zvolit takzvaný americký striptyz, při které si vystoupení zachová jisté dekorum tím, že muži si ponechají boxerky a ženy tanga. Tento druh se hodí především pro konzervativnější publikum, jubilejní oslavy, maturitní nebo hasičské plesy. Ve spolupráci se zábavnou agenturou Burless Dancers nabízíme také umělecký striptýz těch nejlepších burlesek.
RezervaceVíce info
kontaktní striptýz

Sexy blog pro dospělé

Přečtěte si zajímavé články nejen o striptýzu

Co mají ženy rády na mužích, kteří se svlékají? Kde najít nejlepší striptýz bar? Kam na striptýz v Praze? Jaké jsou nejlepší sexy filmy na téma stryptyz? Chcete vědět více o agentuře Striptyz Show? Jak vznikla práce striptérky? Naše webové stránky jsou tu jednak proto, aby nabídly sexy taneční vystoupení profesionálních striptérek a striptérů a pak také proto, aby prohloubily povědomí o striptýzu žen a mužů jako takovém. Tyto stránky nabízejí blog plný zajímavých erotických článků pro dospělé tak neváhejte a projděte si je.
RezervaceVíce info

Je libo něco speciálního?

Strip není jen pro muže

Pánský striptýz
Pánský striptýz
Když se řekne strip show, jako první si zřejmě vybavíte sexy striptérku a jásající pánské publikum. Nemusí to tak ale být vždycky! Není to jto jediné, co můžete vidět. Pánský striptýz je sice rochu novější záležitost, ale před publikem se běžně svlékají i muži! Historie erotického tance trvá už přes sto let. Pořádně se striptyz rozmohl po druhé světové válce. Striptýz mužů přišel do módy později, pánové se začali svlékat až koncem minulého století. V dnešní době se i striptéři těší oblibě, i když růst jeho popularity brzdí ženská stydlivost. Snad společnost brzy překoná předsudky a pánská striptyz show bude v dohledné době stejně žádaná jako ta dámská. Proč by se hezkými těly protějšků měli kochat jen muži? I ženy na to mají nárok. Smyslné vystoupení trvá obvykle kolem deseti minut. Pohlední striptéři přicházejí ve skvělé formě a dobré náladě, což je ideální základ pro perfektní show. Perličkou jsou propracované kostýmy, které mají na začátku vystoupení oblečené. Díky nim se u vás může svlékat striptér strážník, hasič, kovboj nebo třeba voják. Vyberte si podle svých chutí.

Reference

Názory našich zákazníků
Skvělý zážitek. Moc nás to bavilo, striptýzové vystoupení bylo profi.
Petr K.
Objednali jsme kontaktní striptýz a bylo to skvělé.
Jana V.
Striptyz na rozlučce se svobodou byl super!
Michal N.

Ceník

Ceny za různé typy vystoupení
již od
3300 Kč
Přesná cena na dotaz
Objednat
již od
3500 Kč
Přesná cena na dotaz
Objednat
již od
4500 Kč
Přesná cena na dotaz
Objednat
již od
6000 Kč
Přesná cena na dotaz
Objednat

Blog

Články nejen o striptýzu

Striptýzová show po celé ČR

Striptérky i striptéři za Vámi přijedou kdykoli
Striptérka
Jsme nejdéle působící striptýz show agenturou a garantujeme vám nejlepší služby pro dospělé, protože náš skvělý tým je vždy zábavný a milý. Zajistíme taneční vystoupení po celé ČR i na poslední chvíli ve více variantách. Pokud máte o naše služby zájem, neváhejte nás kontaktovat. Erotické taneční vystoupení, můžete objednat ve více variantách a strip show na míru můžete poptat ihned. Lechtivá striptýzová show od profesionálních striptérek a striptérů a kontaktní show nikoho nezklame. Striptéry nebo striptérky jsou k dispozici po celé ČR, kdykoliv a kamkoliv si to budete přát. Zavolejte nám nebo si nezávazně rezervujte striptýz dle vašich priorit přes náš formulář. Poptejte striptýz na míru! Volej +420 722 922 111 a vytvořte si striptýz show podle vlastních představ.
striptérka nad patičkou stránky