Rozlučka se svobodou v Brně

Rozlučka se svobodou se postupem času stala tradicí, o kterou se mladé páry nechtějí jen tak nechat připravit a chtějí si tento speciální den náležitě užít.
Není tajemstvím, že naše agentura zajišťuje striptýz v Brně a okolí a často jsou naši striptéři i striptérky objednáváni právě na rozlučky se svobodou v Brně a okolí. Striptýz je zlatým hřebem a pověstnou třešničkou na dortu každé rozlučky se svobodou. Ale jak naložit s tím časem před striptýzovým vystoupením? Celý den by měl být výjimečný, ne jen večer a proto jsme připravili pár tipů na zábavu, abyste celou rozlučku nemuseli propít jen v hospodě :)

Let balonem

Trocha adrenalinu rozhodně není na škodu a tak může být let balónem přes Brno dobrým programem pro rozlučku se svobodou. Brno a jeho okolí nabízí jedinečnou kombinaci letu přes velké město, přehradu, hrady Veveří a Špilberk, kostely a hlavně volnou přírodu. Je to nádherný zážitek nejen pro brňáky a turisty. Město Brno je nejzelenějším městem v ČR - kopce plné lesů, zahrad a parků i samotné městské parky jsou krásnými lokacemi. Balón nabízí netradiční pohled na známá místa.

Laser Game

Pokud toužíte po populární akční zábavě, můžete zvolit laser game. Je to týmová sportovně společenská hra využívající moderní technologie, včetně laseru, s prvky sci-fi. Při hře se využívá laserových zbraní, při které se hráči snaží získat co nejvíce bodů, případně plní jiné úkoly.
V Brně je několik herní center z nichž mezi oblíbené patří Laser Game Brno v ulici Hybešova 437.

Úniková hra

V Brně existuje několik únikových her, které můžete pro svou rozlučku zvolit. Najdete je třeba přes Tripadvisor nebo Slevomat. A o co přesně v "únikovce" jde? Podle postupně nalézaných indícií váš tým řeší hlavní hádanku nebo úkol. Na to máte stanoven čas, ve kterým musíte hru vyřešit.
Tento typ zábavy je vhodný jak pro rozlučku se svobodou, tak pro teambuildingové akce apod.

Wellness

Někdo do možná dá před sportem a náročnou fyzickou aktivitou raději přednost klidu, relaxaci a masáži. Každý má od rozlučce jiné představy a tak i wellness může být dobrou náplní rozlučky se svobodou. V Brně si kvalitní wellness nebo masáže můžete dopřát například v hotelu Maximus Resort nebo ve vyhlášeném Wellness 4Comfort Brno v ulici Fryčajova 698. Wellness centrum 4Comfort se specializuje hlavně na nevěsty, pro které má připravené speciálními balíčky.

Transport

Dopravní prostředek pro rozlučku se svobodou může být sám o sobě také zážitkem. Ten kdo jezdí po Brně jen autem, to klidně může zkusit šalinou nebo busem.
Ale většina si jistě raději užije něco exkluzivního. Co třeba limuzína? Přijet do baru ve velkém stylu. V dnešní době existuje několik brněnských firem, které limuzínu zajistí
a přistaví na smluvené místo i s řidičem. Jedná se o americké limuzíny značky Lincoln, které vždy vynikaly pohodlím a dostatečným prostorem. Vejde se vás
dovnitř celá parta.

Bary

Zážitky i relax je třeba pořádně spláchnout a trochu se naladit na večer. V Brně existuje velké množství barů a restaurací. Jistě také máte tu svou oblíbenou. Pokud ale stojíte o inspiraci, určitě nešlápnete vedle, když navštívíte bar Aloha. Mají tu skvělé koktejly, které nejsou zas tak drahé a jídlo je také vydařené. Bar Aloha najdete v Brně přímo v centru v ulici Kozí. Kdyby se vám nechtělo do Alohy, můžete zajít do dalšího vyhlášeného podniku Cubana Bar. Ten se zaměřuje na přípravu koktejlů ze světových značek rumů. Vaše chuťové pohárky tak nezůstanou ani zde bez potěšení. Bary vynikají příjemným prostředím a je zde místo i pro případný striptýz v podání našich účinkujících.

Vinné sklípky

No a protože jsme na Moravě v oblasti dobrého vína, je určitě možné doporučit i uspořádání rozlučky se svobodou ve vinném sklípku. Nemá smysl vyjmenovávat všechny, protože si je snadno naleznete. Zmíníme proto jen několik oblíbených.
Jedním z nich je vinný sklep ve Vrbicích. Vrbice leží 50 km od Brna jihovýchodním směrem. Provozovatelé sklípku dokonce zajišťuje dopravu z Brna a zpět, takže ani 50 km není problém. Majitel sklípku je velmi milý a přátelský a k hostům vždy vstřícný.

Dalším vyhlášeným místem je Vinařství U Kapličky v obci Zaječí. Čekají zde na vás vína světové kvality, pohodlné ubytování i bohaté tradiční moravské pohoštění.

Pokud se vydáte z Brna na jih po hlavní silnici E65 směrem na Slovensko a včas odbočíte doleva na Němčičky, dorazíte do poměrně kuriózního vinného sklípku s názvem AirWine. Jak už název napovídá, vinný sklípek je kromě dobrého vína vybaven i realistickou kopií kokpitu Boeingu 737NG s funkčním simulátorem. V rámci rozlučky se svobodou si tak můžete vyzkoušet pilotovat i dopravní letadlo.

Většina sklípků nemá se striptýzovým vystoupením žádný problém, takže na vaši rozlučku se svobodou můžete směle objednat dámský i pánský striptýz Brno.

Během hlavní sezóny je poptávka po striptýzových vystoupení velmi vysoká a občas se stane, že z důvodu velkého zájmu nejsme schopni vyhovět všem zájemcům.

striptérka nad patičkou stránky