Proč jsou 2 striptérky víc než 1? Objevte lesbi tanečnice a jejich vystoupení

Lesbi tanečnice

Lesbické vystoupení a tanec

Slovo striptýz má původ v anglickém striptease, kde první část slova znamená „svléct se“ a druhá „dráždit“. Cílem všech striptérů a striptérek je dráždit své publikum pomalým odkládáním oblečení. A co může být dráždivějšího než jedna striptérka? No přece dvě striptérky na rozlučku.

Lesbický tanec

Lesbický tanec vás zaručeně pobaví. Nabízíme lesbická vystoupení po cele ČR.Máloco působí tak sexy jako dvě polonahé dívky. Sen mnoha mužů je ocitnout se v posteli se dvěma ženami najednou. Na striptýzu se vám to sice nepodaří, ale je to jedinečná šance vidět dvojici krásných dívek, jak spolu dovádí.

Lesbická vystoupení

Pokud plánujete lesbické vystoupení jako překvapení pro skupinu, kde se nachází muži i ženy, tak vsaďte raději na dvě striptérky. Většina žen nemá problém s pohledem na nahé ženské tělo, ale muži si rádi odpustí pohled na striptéra – muže. Ženy jsou v tomto ohledu tolerantnější a než riskovat znechucení místních pánů, tak raději uspořádejte lesbi show.

Fantazie na plné obrátky

Dvě tancující lesbi jsou nejen sexy, ale pořádně vám rozproudí krev v žilách. Jen si představte, co spolu asi mohou dělat po představení. Jen z té představy se vám tají dech. V reálu se nic z toho nejspíš neděje, ale to nevadí. Vaše představivost je ukojena a budete ještě dlouho vzpomínat na sexy smyslený taneček.

Trefíte se do vkusu

Každý z nás má jiné touhy a fantazie. Někomu se líbí brunetky a jiný dává přednost blondýnkám. Všechny striptérky jsou samozřejmě krásné, ale když přijde žena, která je vyloženě váš typ, tak je to velké plus. Pokud si pozvete dvě striptérky, zvyšujete šanci, že si každý přijde na své.

Jedinečný zážitek

Striptýz je sám o sobě super zážitek. Co když ale zařizujete překvapení na večer někomu, kdo už ho zažil a jen tak něco jej nepřekvapí? Zařiďte mu hned dvojitý duo striptýz, který probudí fantazie a rozproudí krev. Lesbi show uspokojí i zkušeného návštěvníka striptýzu.

Hraní rolí

Ke striptýzu neodmyslitelně patří hraní rolí. Výběr kostýmů závisí na chuti publika a tématu akce. Výhodou dvou striptérek je možnost sehrání malého divadélka. Představte si přísnou paní učitelku, která trestá zlobivou žákyni. Nebo se vám líbí dvě policistky, které vám přišly řádně vyčinit? Fantazii se meze nekladou.Lesbický tanec vás zaručeně pobaví. Nabízíme lesbická vystoupeni po celé ČR. Zavolejte nám a objednejte si lesbické tanečnice na vystoupení už dnes.

Lesbi tanečnice | Lesbický tanec | Lesbické vystoupení - Striptýz-show.cz

striptérka nad patičkou stránky