Go-go tanečnice

Go-go tanec je zpravidla provozován v klubech a diskotékách s cílem udržovat zábavu a celkovou energii na vysoké úrovni po celý večer. Samotná fráze "Go-go" není překvapivě z angličtiny, ale pochází z francouzštiny a znamená označení pro osobu aktivní a akční s velkou energií.

Prakořeny Go-go tanec a tanečnic sahají až do středověku. Již tehdy bylo samozřejmé, že hudbu doprovází tanec a pokud se navíc zavlní pohledná žena, tak to pánům zpříjemní večerní posezení v hostinci či krčmě.

Vznik Go-go tance se datuje do šedesátých let a tehdejší hlavní průkopnicí Go-go tance byla především legendární Carol Doda, která se stala světově známou již ve svých 22 letech. Zástupy jejích fanoušků se každý večer snažily dostat do podniku Condor Club.

Z důvodu malé kapacity tohoto klubu bylo však snažení pro většinu z nich marné. Go-go fenomén se brzy rozšířil do celých Spojených států, kdy si provozovatelé restaurací, klubů a diskoték dobře uvědomovali, že právě kvalitní Go-go tanec může jejich podniku pomoci ve zvýšení návštěvnosti a tím i tržeb.

Fenomén Gogo tanečnice se stal také námětem a inspirací pro mnoho hudebníků z celého světa. Mezi nimi je i zpěvačka Lana Del Rey, která svou píseň "Go-go dancer" začíná slovy "I drop it like it's hot, On the pole, on the pole, Shining in the club Neon gold, neon gold..."

Prioriotou naší nabídky je striptýz, ale slečnu na gogo dance jde také zajistit na Vši akci

striptérka nad patičkou stránky