Pánský striptér v kostýmu Policie ČRSexy striptér policista rozjede každou dámskou jízdu

Vážené dámy, co říkáte na tohoto přísného, ale sympatického policistu? Dorazil kvůli přestupku, ale kdo by nechtěl na akci přísného sexy striptéra v kostýmu policie. Žhavý kostým policie dodá striptýzu požadovaný náboj a přinese divačkám očekávaný zážitek. Kostým policie bude skvělá volba a náš striptér policista je extra třída. Není tedy na co čekat a striptéra v sexy kostýmu policie si můžete hned objednat.

Přemýšlíte kam si striptéra policistu objednat? Oslava narozenin, rozlučka se svobodou nebo firemní párty, vzrušující vystoupení od profi striptéra se bude hodit všude. Restaurace nebo firemní zasedačka, striptéři dorazí včas na smluvené místo. Nevěsta nebo oslavenkyně bude jistě s důsledným a neoblobným pánským policistou spokojena, protože kostým policisty na striptýz umocní jistojistě zážitek z vystoupení.

Striptér policista rozjede dámskou jízdu po celé ČR. Pánský striptýz v kostýmu policie ČR bude to pravé pro každou zábavnou párty. Zavolejte nebo si nezávazně rezervujte našeho sympatického striptéra v policejním kostýmu na Vaší událost včas!Objednat
Zpět na přehled
striptérka nad patičkou stránky