Striptýzová show JACStriptér - námořník

Dívky a ženy, zamlouvá se vám tento sympaťák v uniformě JAC (joint aviation command) ? Výběr striptéra v kostýmu námořního důstojníka je určitě dobrý tah! Pokud pořádáte párty na jachtě můžete využít vystoupení profesionálního striptéra v kostýmu námořníka. Představte si jaké překvapení způsobí fešák oblečený v kostýmu námořního důstojníka, který svými erotickými pohyby rozjede každou párty. Striptér námořník se ve své striptýzové show nemusí svléknout zcela do naha. Strip show totiž může končit americkým striptýzem, při kterém se publikum může striptéra jemně dotknout. To nazýme kontakntím striptýzem a někdy při takové show může striptér vzít ženu z publika na takzvaný klínový tanec, při kterém se o ženu různě otírá svým tělem.

Námořnická uniforma má za cíl i to, aby se voják námořník líbil. A právě kostým důstojnické vycházkové uniformy, která je bílá, má vyžehlené kalhoty na puky, sako se zlatými knoflíky, náramníky, vycpávky a čepice, brýle, rukavice, vypadá elegantně, důstojně a je dámským publikem velmi oblíbená. Striptýz se nehodí jen na jachtu. Můžete si ji objednat kamkoli. Třeba na dámskou jízdu, loučení se svobodou, narozeniny, ale i firemní oslavy. Výběr striptýzové show Jac je určitě dobrý tah! Bar nebo firemní zasedačka, striptéři dorazí včas na smluvené místo. Rajcovní sexy kostým námořníka dodá striptýzu požadovaný náboj a přinese divačkám očekávaný zážitek.

Svá těla pro Vás odhalí ti nejlepší striptéři. Zajištíme striptýzovou show po celé ČR. Napište si o našeho pohledného striptéra v kostýmu Jacka na Vaší párty právě nyní a nechte nás zajistit zábavný a vkusný pánský striptýz,který nikoho nenechá chladným.Objednat
Zpět na přehled
striptérka nad patičkou stránky