Loučení a rozlučka se svobodou Ostrava

Rozlučka se svobpodou pro ženicha Ostrava

Ostravská rozlučka se svobodou

 

Sexy rozlučka pro ženicha v Ostravě

V dnešní době je loučení se svobodou obvyklým setkáním přátel ženicha nebo nevěsty těsně před svatbou. Tato tradice se v naší zemi úspěšně uchytila a mladí lidé pořádají rozlučky již téměř automaticky.

Dostali jste jako svědek nebo svědkyně za úkol zorganizovat rozlučku se svobodou a hledáte inspiraci na nějaký zábavný program? Chystáte rozlučku se svobodou v Ostravě nebo okolí a přemýšlíte, kam zajít a jak tento výjimečný den strávit? Přečtěte si pár užitečných tipů, jak strávit loučení se svobodu ve městě Ostrava. Připravili jsme pro vás několik tipů, jak si pořádně užít rozlučku se svobodou a nenudit se přitom jen v hospodě.

Naše agentura striptyz-show.cz  zajišťuje striptýzová vystoupení pro rozlučky se svobodu nejen v Ostravě ale i okolí a naši striptéři a striptérky se v posledních letech účastnili velkého množství rozluček se svobodou. Máme tak dostatek zkušeností, zážitků i tipů, jak může vypadat opravdu podařená rozlučka. Navíc jsme se při psaní tohoto článku opírali i o zkušenosti naší partnerské agentury Striptýz Ostrava.

 

Do nitra Ostravy během loučení se svobodu

Ostrava je dlouhodobě známa jako průmyslové srdce Česka a dříve i Slovenska. Součástí rozlučky se svobodou by se tak snadno mohla stát i prohlídka ostravského historického průmyslového areálu Dolní Vítkovice. Ten byl před několika lety zrenovován a otevřen pro širokou veřejnost. Exkurzi můžete obohatit  vystoupením půvabné striptérky z Ostravska.

 

Wellness v Ostravě loučení se svobodou pro nevěstu

Dámská skupina dá před průmyslovými stavbami asi raději přednost nějaké pohodlnější a příjemnější relaxaci. Wellness příležitostí je v Ostravě více než dost. Většina klientů se shoduje na dvou nejoblíbenějších. Jedná se o Sensations Relax v ulici 28. října 270. Klienti jsou zde hýčkáni výřivkami, masážními křesly i bohatým cateringem, kdy se obsluha stará o veškeré pohodlí a nápoje. Dalším oblíbeným místem je Wellness Poruba sídlící v ulici Průběžná 122.

Jde o soukromé wellness centrum v Ostravě-Porubě. K dispozici je finská sauna, vířivka až pro 5 osob i relaxační zóna s "plážovými lehátky". Na příjemné atmosféře se zde podílí i klidná hudba a intimní osvětlení. Zákazníci si v minibaru mohou nabídnout chlazené nápoje. Zkrátka ideální místo pro dobití sil na večerní část rozlučkového programu. Toto welness bude vhodné zejména pro rozlučku s nevěstou a jako dortík si dámy mohou objednat pánský striptýz.

 

Ostravské bary

Po nějaké té aktivitě je třeba svlažit hrdla, obdarovat nevěstu či ženicha a něco dobrého zakousnout. A kde že se o vaše chuťové pohárky v Ostravě dobře postarají? Velkou část restaurací a barů najdete v legendární ostravské ulici Stodolní. Zde funguje i bar Modrá myš, který patří podle Tripadvisoru i Google recenzí mezi absolutní špičku. Přesná adresa baru Modrá myš je Stodolní 876/8. Dalším podobným místem, které si zákazníci chválí, je i Rio Bar Ostrava. V tomto podniku se rozlučky pořádají také poměrně často a bar je pro tyto příležitosti výborně zařízen. Sexy Obsluha je navíc velmi ochotná a ráda pomůže se souvisejícími věcmi. Navíc dámský ani pánský striptýz zde není problém takže je to vhodné místo pro společnou rozlučku se svobodu pro ženicha a nevěsty.

 

Striptýz Ostrava

Dámský i pánský striptýz na rozlučku se svobodou zkrátka patří a je to nejrozšířenější forma zábavy na tomto typu akcí. Striptýz je zároveň jakousi pomyslnou třešničkou na dortu a každý účastníky rozlučky se těší právě na tuto show. Dámský i pánský striptýz v Ostravě snadno objednáte právě u naší agentury. Dáme vám na výběr jak vystupující, tak i kostýmy, které budou mít při striptýzu na sobě. Zavolejte nám kdykoli, můžeme zajistit striptýz i na poslední chvíli.

striptérka nad patičkou stránky