Přijmeme striptérku / striptéra

Práce nebo brigáda ve striptýzu

Sháníte brigádu, zajímavou práci nebo možnost velmi slušného přivýdělku ? Pokud jste se dostali až sem na stránku naší agentury Striptýz Morava, pak je jasné, že je vaše odpověď pravděpodobně ANO. V tom případě prosím věnujte pozornost následujícím řádkům. Naše agentura Striptýz show se zabývá organizováním a zajišťováním široké škály erotických vystoupení na soukromých akcích po celé Moravě. Nejproslulejší je samozřejmě tradiční dámský nebo pánský striptýz, který již v naší zemi dávno zdomácněl a stal se tak samozřejmou součástí nejrůznějších oslav, rozluček se svobodou, podnikových večírků atd. Zájem o služby naší agentury neustále narůstá a tak jsme se rozhodli navýšit počet vystupujících. Z tohoto důvodu hledáme nové striptérky a striptéry.

Dámský a pánský striptýz

Tento odstavec bychom rádi věnovali samotnému striptýzu a podnikli malý výlet do historie této tradiční zábavy pro dospělé. Naše agentura Striptýz Morava se věnuje pořádání striptýzových vystoupení již nějaký ten pátek a snažíme se brát tento druh zábavy seriózně i s ohledem na to, že dámský a pánský striptýz nechápeme jen jako pouhou zábavu, ale také jako směr pohybového umění s dlouhým vývojem a silnými historickými kořeny. A kde vlastně striptýz vznikl a odkud pochází? Z historických prameny nám prozrazují, že první "oficiální" striptýzové vystoupení předvedla francouzka Jean de Lianová v proslulém pařížském Moulin Rouge. Stalo se tak hned na začátku 20. století, aby si postupně striptýz oblíbil celý svět a to jak pánská tak i dámská část publika. Po pádu železné opony se tradice striptýzových show napevno ukotvila i v naší zemi a nyní je přirozenou náplní většiny nejrůznějších oslav a firemních párty.

Co přesně nabízíme?

Jestliže hledáte brigádu s vysokým finančním ohodnocením, pak jste na správném místě. My nabízíme 1500 -2000 Kč za každé striptýzové vystoupení. Pokud vezmete v úvahu, že takové vystoupení typicky trvá cca 8 minut, můžeme plat vyjádřit v často používáné hodinové sazbě zajímavou částkou až 6000 Kč za hodinu. Jistě uznáte, že je to velmi slušná částka za práci, o které lze s klidem tvrdit, že je pohodová, zábavná a samozřejmě diskrétní. Vedle vysokých finančních odměn si můžete vychutnat i pestrost širokého spektra pracovních lokalit, přátelsky naladěné publikum a férovou pracovní dobu, která se rozkládá do odpoledních či večerních hodin a to nejčastěji o víkendech. Rozhodně vám tak nehrozí nepříjemné vstávání brzo ráno. Jistě uznáte, že výhod takové práce je celá řáda.

Jaké jsou naše požadavky?

Nabízíme toho hodně a máme jen pár požadavků, které zajistí, že si vaše vystoupení zákazníci opravdu užijí a obě strany tak budou spokojeny. První podmínkou je věk, který by se měl pohybovat v rozsahu 18 až 28 let. Dalším požadavkem je štíhlá postava a sympatický vzhled. Samozřejmostí je také schopnost příjemného vystupování, přátelské komunikace a maximální spolehlivost. Co naopak nevyžadujeme, je předchozí zkušenost s podobným povoláním nebo brigádou. Pokud jste striptýz nikdy předtím nedělali, nevadí. Rádi zaučíme i úplné nováčky v oboru.

Jak to celé funguje?

Pro objasnění fungování naší agentury si můžeme uvést následující modelovou situaci: Zákazník si objedná striptýzové vystoupení na firemní večírek v Praze. V rámci e-mailové komunikace s námi si vybere striptérku, která nejlépe vyhovuje jeho představám. Zároveň se také domluví místo a čas vystoupení. Striptérka se pak dostaví na konkrétní požadovanou hodinu a domluvené místo. Tam předvede svůj výstup, který běžně netrvá déle než 8 minut a její práce tím končí.

Pojďte pracovat k nám

Na závěr vám děkujeme za pozornost při čtení této stránky a vzhledem k tomu, že jste dočetli až sem, věříme, že vás tato nabídka práce zaujala a o zmíněnou pozici máte zájem nebo o ní alespoň vážně uvažujete. Zájemci mohou poslat zprávu na info@striptyz-show.cz a ke zprávě je nutné připojit fotografii obličeje a celé postavy. Děkujeme a těšíme se na spolupráci!

Nabídky práce

Nabídku práce a brigády i občasného přivýdělku v naší agentuře najdete také na webu nabizime-praci.cz.

striptérka nad patičkou stránky