Přijmeme striptérku / striptéra

Práce nebo brigáda ve striptýzu

Sháníte brigádu, zajímavou práci nebo možnost velmi slušného přivýdělku na Moravě? Pokud jste se dostali až sem na stránku naší agentury Striptýz Morava, pak je jasné, že je vaše odpověď pravděpodobně ANO. V tom případě prosím věnujte pozornost následujícím řádkům. Naše agentura Striptýz Morava se zabývá organizováním a zajišťováním široké škály erotických vystoupení na soukromých akcích po celé Moravě. Nejproslulejší je samozřejmě tradiční dámský nebo pánský striptýz, který již v naší zemi dávno zdomácněl a stal se tak samozřejmou součástí nejrůznějších oslav, rozluček se svobodou, podnikových večírků atd. Zájem o služby naší agentury neustále narůstá a tak jsme se rozhodli navýšit počet vystupujících. Z tohoto důvodu hledáme nové striptérky a striptéry.

Dámský a pánský striptýz

Tento odstavec bychom rádi věnovali samotnému striptýzu a podnikli malý výlet do historie této tradiční zábavy pro dospělé. Naše agentura Striptýz Morava se věnuje pořádání striptýzových vystoupení již nějaký ten pátek a snažíme se brát tento druh zábavy seriózně i s ohledem na to, že dámský a pánský striptýz nechápeme jen jako pouhou zábavu, ale také jako směr pohybového umění s dlouhým vývojem a silnými historickými kořeny. A kde vlastně striptýz vznikl a odkud pochází? Z historických prameny nám prozrazují, že první "oficiální" striptýzové vystoupení předvedla francouzka Jean de Lianová v proslulém pařížském Moulin Rouge. Stalo se tak hned na začátku 20. století, aby si postupně striptýz oblíbil celý svět a to jak pánská tak i dámská část publika. Po pádu železné opony se tradice striptýzových show napevno ukotvila i v naší zemi a nyní je přirozenou náplní většiny nejrůznějších oslav a firemních párty.

Co přesně nabízíme?

Jestliže hledáte brigádu s vysokým finančním ohodnocením, pak jste na správném místě. My nabízíme 1000 Kč za každé striptýzové vystoupení. Pokud vezmete v úvahu, že takové vystoupení typicky trvá cca 8 minut, můžeme plat vyjádřit v často používáné hodinové sazbě zajímavou částkou až 6000 Kč za hodinu. Jistě uznáte, že je to velmi slušná částka za práci, o které lze s klidem tvrdit, že je pohodová, zábavná a samozřejmě diskrétní. Vedle vysokých finančních odměn si můžete vychutnat i pestrost širokého spektra pracovních lokalit, přátelsky naladěné publikum a férovou pracovní dobu, která se rozkládá do odpoledních či večerních hodin a to nejčastěji o víkendech. Rozhodně vám tak nehrozí nepříjemné vstávání brzo ráno. Jistě uznáte, že výhod takové práce je celá řáda.

Jaké jsou naše požadavky?

Nabízíme toho hodně a máme jen pár požadavků, které zajistí, že si vaše vystoupení zákazníci opravdu užijí a obě strany tak budou spokojeny. První podmínkou je věk, který by se měl pohybovat v rozsahu 18 až 28 let. Dalším požadavkem je štíhlá postava a sympatický vzhled. Samozřejmostí je také schopnost příjemného vystupování, přátelské komunikace a maximální spolehlivost. Co naopak nevyžadujeme, je předchozí zkušenost s podobným povoláním nebo brigádou. Pokud jste striptýz nikdy předtím nedělali, nevadí. Rádi zaučíme i úplné nováčky v oboru.

Jak to celé funguje?

Pro objasnění fungování naší agentury si můžeme uvést následující modelovou situaci: Zákazník si objedná striptýzové vystoupení na firemní večírek v Olomouci. V rámci e-mailové komunikace s námi si vybere striptérku, která nejlépe vyhovuje jeho představám. Zároveň se také domluví místo a čas vystoupení. Striptérka se pak dostaví na konkrétní požadovanou hodinu a domluvené místo. Tam předvede svůj výstup, který běžně netrvá déle než 8 minut a její práce tím končí.

Pojďte pracovat k nám

Na závěr vám děkujeme za pozornost při čtení této stránky a vzhledem k tomu, že jste dočetli až sem, věříme, že vás tato nabídka práce zaujala a o zmíněnou pozici máte zájem nebo o ní alespoň vážně uvažujete. Zájemci mohou poslat zprávu na info@striptyz-show.cz a ke zprávě je nutné připojit fotografii obličeje a celé postavy. Děkujeme a těšíme se na spolupráci!

Nabídky práce

Nabídku práce a brigády i občasného přivýdělku v naší agentuře najdete také na webu nabizime-praci.cz.

striptérka nad patičkou stránky