Přijmeme striptérku / striptéra

Erotická práce ve striptýzu

Hledáte práci jako striptér? Nebo brigádu striptérky za hodně peněz? Naše agentura zajišťuje striptérky a striptéry po celé ČR a hledáme nové tváře!

Sháníte brigádu, zajímavou práci nebo možnost velmi slušného přivýdělku ? Pokud jste se dostali až sem na stránku naší agentury Striptýz show, pak je jasné, že je vaše odpověď pravděpodobně ANO. V tom případě prosím věnujte pozornost následujícím řádkům.

Naše agentura Striptýz- strip- show se zabývá organizováním a zajišťováním široké škály erotických vystoupení na soukromých akcích po celé ČR. Zájem o služby naší agentury neustále narůstá a tak jsme se rozhodli navýšit počet vystupujících.

Z tohoto důvodu hledáme nové striptérky a striptéry. Naše agentura Striptýz show se věnuje pořádání striptýzových vystoupení již nějaký ten pátek a snažíme se brát tento druh zábavy seriózně i s ohledem na to, že dámský a pánský striptýz nechápeme jen jako pouhou zábavu, ale také jako směr pohybového umění s dlouhým vývojem a silnými historickými kořeny.

Co přesně nabízíme za práci?

Jestliže hledáte brigádu striptérky nebo striptéra nebo práci s vysokým finančním ohodnocením, pak jste na správném místě. My nabízíme 1500 -2000 Kč za každé striptýzové vystoupení.

Pokud vezmete v úvahu, že takové vystoupení typicky trvá cca 8 minut, můžeme plat vyjádřit v často používáné hodinové sazbě zajímavou částkou až 6000 Kč za hodinu. Jistě uznáte, že je to velmi slušná částka za práci, o které lze s klidem tvrdit, že je pohodová, zábavná a samozřejmě diskrétní.

Vedle vysokých finančních odměn si můžete vychutnat i pestrost širokého spektra pracovních lokalit, přátelsky naladěné publikum a férovou pracovní dobu, která se rozkládá do odpoledních či večerních hodin a to nejčastěji o víkendech. Rozhodně vám tak nehrozí nepříjemné vstávání brzo ráno. Jistě uznáte, že výhod takové práce je celá řáda.

Jaké jsou naše požadavky?

Nabízíme toho hodně a máme jen pár požadavků, které zajistí, že si vaše vystoupení zákazníci opravdu užijí a obě strany tak budou spokojeny. První podmínkou pro práci striptéra je věk, který by se měl pohybovat v rozsahu 18 až 28 let.

Dalším požadavkem je štíhlá postava a sympatický vzhled. Samozřejmostí je také schopnost příjemného vystupování, přátelské komunikace a maximální spolehlivost. Co naopak nevyžadujeme, je předchozí zkušenost s podobným povoláním nebo brigádou. Pokud jste striptýz nikdy předtím nedělali, nevadí. Rádi zaučíme i úplné nováčky v oboru.

 

Jak funguje spolupráce?

Pro objasnění fungování naší agentury si můžeme uvést následující modelovou situaci: Zákazník si objedná striptéra  na firemní večírek v Praze.

V rámci e-mailové komunikace s námi si vybere striptéra nebo striptérku, která nejlépe vyhovuje jeho představám. Zároveň se také domluví místo a čas vystoupení. Striptérka nebo striptér se pak dostaví na konkrétní požadovanou hodinu a domluvené místo. Tam předvede svůj výstup, který běžně netrvá déle než 8 minut a její práce tím končí.

Na závěr vám děkujeme za pozornost při čtení této stránky a vzhledem k tomu, že jste dočetli až sem, věříme, že vás tato nabídka práce zaujala a o zmíněnou pozici máte zájem nebo o ní alespoň vážně uvažujete. Zájemci mohou poslat zprávu emailem a ke zprávě je nutné připojit fotografii obličeje a celé postavy. Děkujeme a těšíme se na spolupráci!

Nabídky erotické práce

Nabídku práce a brigády i občasného přivýdělku v naší agentuře najdete také na webu nabizime-praci.cz.

Pokud by vás zaujala práce striptérky online, můžete kontaktovat naši partnerskou agenturu.

 

striptérka nad patičkou stránky