Lesbi-show

Líbí se Vám pohled na dvě roztoužené ženy, které se spolu oddávají lesbickým hrátkám? Pokud je Vaše odpověď ANO, můžete si takovou podívanou snadno dopřát díky naší agentuře, která pro Vás zajistí žhavou lesbi show. Výhoda lesbického představení je taková, že snese smíšené publikum. Přítomné pány nadchne a ze zkušeností víme, že vkusně předvedená show žádnou dámu určitě neurazí.

Lesbi-show se hodí na každou oslavu narozenin, kdy je odměněn nejen oslavenec, ale i všichni jeho gratulanti a hosté. Stějně tak je možné objednat lesbi-show na rozlučku se svobodou a naposledy dopřát budoucímu ženichovi krásný pohled na naše profesionální striptérky - lesbičky v divoké erotické akci. Lesbi-show samozřejmě není omezena jen na slavnostní příležitosti, ale lze jí využít i jako programový doplněk ve Vaší oblíbené diskotéci či klubu.

Lesbické představení je možné předvést v různých levelech odvážnosti a erotických praktit mezi dívkami. První, nejklidnější stupeň, také často označovaný jako soft lesbi-show znamená, že striptérky mají spodní prádlo. I přesto se však spolu k sobě mají, mazlí se, střídají nejrůznější polohy a rozhodně nehrozí ani nejmenší nudná chvilka. Soft lesbi-show je vhodná pro opravdu široké spektrum diváků a neurazí ani případné přítomné sexuální puritány.

Další variantou je hard lesbi-show, ve které se můžete těšit na naše profesionální dámký striptýz  lesbičky zcela bez oděvu. Předvedou odvážný lesbický sex, při kterém se bude všem divákům tajit dech.

Přesvědčili jsme Vás? Máte chuť na takovou show? Pokud je Vaše odpověď opět ANO, neváhejte a kontaktujte nás pro erotickou show s krásnými a svůdnými dívkami, které si dokáží užít samy se sebou. Realizujeme lesbi-show ve městech , Praha, Plzen, Liberec, Pardubice, Hradec Králové, Brno, Ostrava, Olomouc, Zlín, Opava a v širokém okolí ...zkrátka po ČR!

striptérka nad patičkou stránky