Brigáda Ostrava - peníze ihned

Moravská Agentura Fox hledá nové striptérky a striptéry pro vystupování na soukromých víkendových akcích jako jsou narozeninové párty a rozlučky se svobodou. Odměna za každé vystoupení je 1500 Kč (vystoupení běžně trvá cca 8 minut - dvě až tři skladby). Peníze jsou vypláceny ihned. 100% diskrétnost je samozřejmostí, stejně tak jako profi zaškolení. Účinkující si mohou vybrat, kdy a kde chtějí vystupovat. Pokud si tedy například nepřejete, aby o Vaší nové práci věděli Vaši znamí, můžete si dát do požadavků vystupovat jen na určitých místech. Zájemci o práci/brigádu mohou psát na info@agenturafox.cz nebo telefonovat na číslo 608 880 101. Další informace o činnosti agentury naleznete na webu http://www.agenturafox.cz . Pokud chcete si zkusit jiné ale zároveň podobné brigády, navštivte web http://www.nabizime-praci.cz , kde najdete pracovní příležitosti se zajímavým finančním ohodnocením.

Komentáře k 'Brigáda Ostrava - peníze ihned'

Hany
Na pěknou ženskou se rád podívá každý chlap a ještě , když to umí rozjet. No děvčata , běžte do toho, at se máme na co se dívat.
superborec
Pěkných striptérek není nikdy dost, tak se hlašte holky! ;-)
Anonymní autor(ka)
Kick the tires and light the fires, problem oflifialcy solved!
cowboy
OK, díky. Uvažuju, že bych to zkusil jako brigádu. Ty nabízený peníze vypadaj celkem dobře, za pár minut litra to se jen tak na ulici nenajde
maxlord
To je striptýz normálně na objednávku. Máš to napsaný v tom inzerátu. Lidi napíšou nebo zavolaj a oni ti pošlou striptérku nebo striptéra.
cowboy
A kde všude se vystupuje? To maj někde nějaký striptýzový klub nebo jak?

Vložit komentář

Antispam © secured 256 bits