Doporučte dobrou striptýzovou agenturu

Diskuzní téma 'Doporučte dobrou striptýzovou agenturu' založil(a) marek89
Zdravím všechny přítomné! Chystáme na konec října velkou narozeninovou oslavu a chceme tam i striptýzové vystoupení. Hledal jsem různě po netu nějaké ty agentury a dámský striptýz všude stojí přibližně plus mínus 3000 Kč a za tuhle cenu bych nerad udělal chybu a vybral nějakou nesolidní firmu, která pošle nějaké dřevo. Když mi něco doporučíte na základě vašich zkušeností, tak budu rád. Předem díky!

Hany
Já neznám ani jednu agenturu, poslal bych si nabídku a potom bych se rozhodl co se mě líbí. Těch agentur opravdu moc není, tak ti co to dělají už dlouho, tak by měla být snad i záruka kvality.
superborec
Ono ani tak nejde o agenturu, jako o konkrétní striptérku, která dorazí. Už se mi stalo, že přijela sice pěkná ale zpruzená holka a rozlučka se svobodou byla pokažená. Ale jak píše michal_k tak ty dvě agentury asi budou v pohodě, protože můj kolega od nich měl striptérku na narozeninách a prý bez problémů.
Anonymní autor(ka)
Thanks alot - your answer solved all my problems after several days <a href="http://emgjvcn.com">stringlugg</a>
Anonymní autor(ka)
It's always a relief when someone with obvious extsrpiee answers. Thanks!
maxlord
No hele a nebo můžeš zkusit najít striptérku na volný noze, která není u agentury a zaplatíš míň, ale je to trochu risk, protože může mít plno hodně dlouho dopředu a když ti to odřekne, tak seš nahranej. Když máš striptýz od agentury, tak ti v případě, že nemůže jedna, přinejhoršim pošlou jinou a akce je zachráněna...
michal_k
Čus, jestli to máte ve Vyškově tak zkus http://www.striptyz-brno.cz nebo Agentura Fox http://www.agenturafox.cz . Tu první jsem zkoušel já před rokem na rozlučku se svobodou pro bráchu a od té druhé měl kolega z práce striptérku na narozeninách. Obě agentury bez problémů a pěkný holky ;-)
jardanec
No vidiš, tak to ti neporadim, protože já jsem z Prahy.
marek89
Jo omlouvám se, ta akce bude ve Vyškově (Morava)
jardanec
Marku, zapomněl si napsat to nejdůležitější a to, kde tu Vaší narozeninovou párty vůbec pořádáte :-D. V ČR budou existovat desítky agentur, které ti pošlou striptérku. Napiš, kde to máte ;-)

Vložit komentář

Antispam © secured 256 bits