Striptýz s ohněm

Co se stane, když se nejmocnější živel - oheň potká s decentním erotickým vystoupením a plameny se přiblíží svůdným a vypracovaným tělům našich striptérek a striptérů? Odpověď na tuto otázku naleznete, pokud si objednáte strip show s ohněm. Motivací pro "ohnivý" striptýz je odvěká fascinace člověka ohněm. Již staré řecké báje zmiňují mýtického Prométhea, který měl přinést oheň na zem a okouzlil tak bohyni lásky a krásy Afrodité, která se poté stala jeho ženou.

V duchu těchto prastarých bájů a mýtů pokračujeme právě prostřednictvím nabídky ohnivé strip show. Decentní a vkusné striptýzové představení okořeněné ohnivými efekty zaručeně ocení jak pánská tak i dámská část publika a Vy tak nemusíte řešit míru vhodnosti takového druhu zábavy na Vaší akci. Každý účastník si pak může vychutnat pohled na plameny osvětlená těla našich striptérek a striptérů.

Strip show s ohněm si můžete objednat třeba na oslavu narozenin nebo firemní večírek a to po celé Moravě. Je tedy jedno, jestli Vaší akci naplánujete v Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci nebo jiném moravském městě. Všude budete moci okusit žhavou erotickou show a odnést si nezapomenutelný spalující zážitek. Třeba Vás na striptýz s ohněm naláká právě toto naše video...

striptérka nad patičkou stránky