Striptýz Praha

V Praze se každý den koná v průměru 900 narozeninových oslav a rozluček se svobodou. Je to obrovské číslo a není tedy divu, že poptávka po striptýzové zábavě neustále roste.

Ať už chystáte v Praze nebo okolí oslavu narozenin, rozlučku se svobodou nebo firemní večírek, vždy přijde vhod nějaký zlatý hřeb akce, díky kterému na Vaší akci nikdo nezapomene. Takovým zlatým hřebem může být dámský nebo pánský striptýz. Máme pro Vás ale připraveny i další druhy erotických vystoupení, které pro Vás budou jistě také zajímavé. Modernímu striptýzu vdechlo život francouzské Moulin Rouge a od té doby se tato forma zábavy pro dospělé rozšířila po celém světě. Dnes patří mezi přirozené součásti společenských akcí a striptýz dokáže ocenit jak pánské tak i dámské publikum.

Dámský striptýz v Praze
Neváhejte a objednejte si dámský striptýz a zažijte příjemnou erotickou podívanou, na kterou jen tak nezapomenete. Nabízíme profesionální striptérky, které Vás svým uměním zaručeně okouzlí a pozvednou úroveň zábavy na vyšší stupeň. Pohled na tančící striptérku, kterou postupně opouští části oděvu, jistě ocení Váš kamarád i šéf z práce.

Pánský striptýz pro dámy z Prahy
Naši profesionální striptéři rozproudí vaší párty a potěší každou oslavenkyni. Stačí si jen vybrat, v jakém kostýmu show předvede. V každém případě to bude zábavný zážitek, na který budou všichni zúčastnění rádi vzpomínat.

Naše pražská agentura se nezaměřujeme pouze na klasický dámský a pánský striptýz, ale můžete nabídnout i další druhy erotických vystoupení. Možné je objednat například lesbi-show nebo vystoupení s autoerotikou. Ty se budou na Vaší akci hodit třeba ještě lépe než "klasický striptýz".

Spokojený zákazník
Jeden z našich spokojených zákazníků z Prahy nám nedávno napsal velmi milý vzkaz, který smíme zveřejnit:
"Milá agenturo, velice děkuji za skvělou show, kterou předvedla dvojice Vašich striptérek na rozlučce se svobodou mého bratra. Přiznám se, že jsem měl zprvu obavy, jestli vše klapne a jak moc profesionální holky vlastně budou. Musím říct, že jsem nadšen a Vašich služeb velice rád využiju i v budoucnu. Díky a ať se daří".

striptérka nad patičkou stránky