Striptýz - kam jezdí striptérky a striptéři?

Na základě našich interních anonymizovaných údajů jsme sestavili krátký článek, který shrnuje fungování naší striptýzové agentury v několika městech České republiky.

Brno

Druhé největší město České republiky generuje nejvíce poptávky po striptýzových vystoupeních. Nejčastějším typem akcí jsou rozlučky se svobodou a pak hned v těsném závěsu dámské jízdy. Poptávka po pánském striptýzu je zde o deset procent větší než dámský striptýz. Oblíbeným kostýmem klientů je hasič. Kromě Brna naši vystupující také často navštěvují Vyškov, Blansko, Velkou Bíteš nebo Moravský Krumlov.

Hradec Králové

Při pohledu do našich statistik v Hradci Králové těsně vedou narozeninové akce. Hned za nimi na druhé příčce figurují rozlučky se svobodou. Dámský striptýz je objednáván častěji než pánský a to o cca 20%. Z kostýmů striptérek vede v Hradci Králové převlek policistky. V oblasti okolo Hradce Králové naši účinkující dojíždí hojně na akce do Holic, Opatovic nad Labem, Týniště nad Orlicí a Jaroměře.

Jihlava

Jihlava patří mezi největší města Vysočiny a je to znát i na míře poptávek po vystoupeních. Rozlučky se svobodou a narozeninové oslavy jsou zde v počtech prakticky vyrovnané. Stejně tak je to i v poměru pánský vs. dámský striptýz. Výrazně oblíbená je zde také lesbi-show. Kolem Jihlavy existuje celá řada míst, kde už si naši striptéři a striptérky mohou zapíchnout do mapy pomyslnou vlaječku. Jedná se o místa: Třešť, Telč, Třebíč, Velké Meziříčí, Nové Veselí, Polná a Havlíčkův Brod.

Olomouc

V Olomouci mírně převažuje poptávka po dámském striptýzu a důvodem jsou opět časté rozlučky se svobodou, firemní večírky ale i narozeninové oslavy. U klientů mezi kostýmy striptérek vede převlek policistky. Okolí Olomouce je pro naší agenturu plné poptávek na různých místech. Mezi hojně navštěvovaná místa patří: Šternberk, Prostějov, Přerov, Lipník nad Bečvou a Litovel.

Opava

Kousek od hranic s Polskem se nachází město Opava a lidé se zde také umí dobře bavit. Časté jsou zde dámské jízdy a samozřejmě rozlučky se svobodou. Do Opavy vyjíždí striptérky i striptéři v téměř vyrovnaných počtech, přesně 55% striptérek a 45% striptérů. U striptérek je v Opavě nejoblíbenější kostým školačky a u striptérů vede Jack. V okolí Opavy se vystoupení odehrávají nejvíce v následujících místech: Hradec nad Moravicí, Raduň, Kravaře, Hrabyně, Melč, Jakartovice a Kružberk.

Pardubice

Město dostihů jako by chtělo dělat čest svému přívlastku se ve statistikách rozhodně nenechává zahanbit, protože se zde odehrává velké množství rozluček se svobodou. V Pardubicích je oblíbený dámský striptýz a hned za ním Americký striptýz. Naopak žádná z našich sem ještě nebyla objednána na vystoupení s autoerotikou, což je škoda. Věříme, že brzo dojde k nápravě :) Striptýz není oblíbený jen v Pardubicích ale i v okolních městech a obcích, jako například: Chrudim, Heřmanův Měštec, Nasavrky a Hlinsko.

Šumperk

I v Šumperku se hojně slaví narozeniny, pořádají dámské jízdy a slaví rozlučky se svobodou. Na všechny tyto typy akcí sem jezdí naše striptérky a striptéři. Převažují striptéři na striptérkami a to v poměru 3:2. Oblíbeným kostýmem je pro šumperské dámy převlek hasiče. Okolí Šumperka není zdaleka bez zábavy. Naši vystupující jsou často objednáváni do obcí: Bludov, Rapotín, Ruda nad Moravou, Velké Losiny a Sobotín.

Zlín

V městě Zlín žije cca 75 tisíc obyvatel a tak se i zde najde pro naše striptérky a striptéry dostatek práce. Ze Zlína máme nejčastěji poptávky na dámský striptýz, pokud možno, v podání slečny s kostýmem zdravotní sestřičky. Oblast Zlína zahrnuje obce Otrokovice, Napajedla, Vizovice, Slušovice i vzdálenější Kroměříž. Ze všech těchto míst již do naší agentury přišla poptávka na striptýzové vystoupení a my jsme za to rádi.

Znojmo

Znojmo je kousek od státní hranice s Rakouskem a to se částečně projevuje i na klientele. Občas se stane, že si sem přijede oslavit rozlučku se svobodou skupina Rakušanů. Není v tom žádný problém a naši striptéři i striptérky rádi předvedou své vystoupení i přespolním. Vkusem se Rakušané od Čechů v ničem neliší a tak ani naše striptýzové statistiky pro město Znojmo v ničem nevybočují. V okolí Znojma jsou obce Chvalovice, Únanov, Hluboké Mašuvky, Práče, Božice, Pavlice, kam již naši vystupující také měli šanci zavítat.

Břeclav

Břeclav je město ležící, stejně jako například Znojmo, v těsné blízkosti hranice s Rakouskem. Jedná se o typickou jihomoravskou oblast s hustým výskytem tradičních moravských vinných sklípků. Právě ty jsou častým dějištěm nejrůznějších oslav a to včetně oblíbených rozluček se svobodou. I do Břeclavi proto velmi často míří naši striptéři i striptérky, aby splnili svou roli vystupujících při rozlučce se svobodou. Kromě Břeclavi si v této části jižní Moravy zákazníci objednávají dámský a pánský striptýz také do následujících měst a obcí: Hodonín, Zaječí, Pohořelice, Velké Pavlovice, Mikulov, Pasohlávky a Hustopeče.

Věříme, že se seznam měst bude i nadále rozrůstat a s ním poroste i počet spokojených zákazníků, kteří si užijí vzrušující show v podání našich profesionálních striptérek a striptérů.

Komentáře k 'Striptýz po celé České republice'

Zatím zde nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo napíše komentář!

Vložit komentář

Antispam © secured 256 bits