Striptýz - kam jezdí striptérky a striptéři?

Na základě našich interních anonymizovaných údajů jsme sestavili krátký článek, který shrnuje fungování naší striptýzové agentury v několika městech České republiky.

Brno

Druhé největší město České republiky generuje nejvíce poptávky po striptýzových vystoupeních. Nejčastějším typem akcí jsou rozlučky se svobodou a pak
hned v těsném závěsu dámské jízdy. Poptávka po pánském striptýzu je zde o deset procent větší než dámský striptýz. Oblíbeným kostýmem klientů je hasič.
Kromě Brna naši vystupující také často navštěvují Vyškov, Blansko, Velkou Bíteš nebo Moravský Krumlov.

Praha

Hlavní město naší země si zaslouží zvláštní zhodnocení. V Praze se každý den koná v průměru 900 narozeninových oslav a rozluček se svobodou. Poptávka po striptýzové zábavě je zde velká a navíc neustále roste. Rozlučky se svobodou v počtech mírně převládají nad narozeninovými oslavami. Stejně tak je to i v poměru dámský vs. pánský striptýz. Hodně oblíbená je zde také lesbi-show. V širokém okolí Prahy existuje celá řada míst, kde už si naši striptéři a striptérky mohou udělat pomyslnou fajfku značící místní zájem. Jedná se o místa: Říčany, Kladno, Český Brod, Kostelec nad Černými lesy, Beroun, Strančice, Benešov, Kostelec nad Labem.

Hradec Králové

Při pohledu do našich statistik v Hradci Králové těsně vedou narozeninové akce. Hned za nimi na druhé příčce figurují rozlučky se svobodou. Dámský striptýz je
objednáván častěji než pánský a to o cca 20%. Z kostýmů striptérek vede v Hradci Králové převlek policistky. V oblasti okolo Hradce Králové naši účinkující
dojíždí hojně na akce do Holic, Opatovic nad Labem, Týniště nad Orlicí a Jaroměře.

České Budějovice

Na jihu Čech, ve městě světově proslulého piva značky Budvar, se paří o sto šest dámský i pánský striptýz je objednáván nejen o víkendech ale i přes týden. Statisticky nejpopulárnější je Dámský striptýz a autoerotika.
Vedle rozluček se svobodou naše striptérky a striptéři dojíždí také na firemní večírky a podobné soukromé akce většího rozsahu.
V okolí Českých Budějovic si od nás striptýz na rozlučky se svobodou a narozeninové oslavy objednávají lidé z těchto měst a obcí: Hluboká nad Vltavou, Třeboň, Kamenný Újezd, Netolice, Ledenice, Český Krumlov. Pokud si nejste jisti, jestli jste v jižních Čechách v našem dosahu i ve vaší obci, rádi vám to sdělíme. Stačí nás kontaktovat.

Liberec

Nejsevernějším místem, kam dojíždí na soukromá vystoupení naše striptérky a striptéři, je Liberec. Zajímavostí tohoto místa je statistická skutečnost, že je zde výrazné nejpopulárnější pánský striptýz. Ten si liberecké dámy objednávají hlavně na rozlučky se svobodou.
A protože mohou být po domluvě striptéři vybaveni i libovolným kostýmem, zákaznice toho rády využívají. Oblíbeným kostýmem je převlek hasiče i vojáka. V dosahu Liberce je několik menších měst, kde se striptýz také těší velké oblibě. Můžeme zmínit například Jablonec nad Nisou, Český Dub, Malá Skála, Chrastava, Mníšek a vzdálenější Turnov.

Plzeň

Největší město západních Čech žije nejrůznějšími akcemi a oslavami nejen o víkendech ale i v pracovních dnech. Není tedy výjimkou, že jsou zde striptýzová vystoupení objednávána klidně například na úterní večer. Párty zkrátka nepočká, slavit se musí a rozloučit se se svobodou ve velkém stylu je třeba i v Plzni.
U objednatelů je výrazně nejpopulárnější dámský striptýz a vede nad objednávkami vystoupení pro dámy v jasném poměru 3:1.
V dojezdové vzdálenosti našich sexy striptérek a striptérů jsou vystoupení objednávána pravidelně na tato místa: Rokycany, Chválenice, Přeštice, Dobřany a také vzdálenější Nepomuk.

Jihlava

Jihlava patří mezi největší města Vysočiny a je to znát i na míře poptávek po vystoupeních.
Rozlučky se svobodou a narozeninové oslavy jsou zde v počtech prakticky vyrovnané.
Stejně tak je to i v poměru pánský vs. dámský striptýz. Výrazně oblíbená je zde také lesbi-show.
Kolem Jihlavy existuje celá řada míst, kde už si naši striptéři a striptérky mohou zapíchnout do mapy pomyslnou vlaječku.
Jedná se o místa: Třešť, Telč, Třebíč, Velké Meziříčí, Nové Veselí, Polná a Havlíčkův Brod.

Olomouc

V Olomouci mírně převažuje poptávka po dámském striptýzu a důvodem jsou opět časté rozlučky se svobodou, firemní večírky ale i narozeninové oslavy.
U klientů mezi kostýmy striptérek vede převlek policistky. Okolí Olomouce je pro naší agenturu plné poptávek na různých místech.
Mezi hojně navštěvovaná místa patří: Šternberk, Prostějov, Přerov, Lipník nad Bečvou a Litovel.

Opava

Kousek od hranic s Polskem se nachází město Opava a lidé se zde také umí dobře bavit. Časté jsou zde dámské jízdy a samozřejmě rozlučky se svobodou.
Do Opavy vyjíždí striptérky i striptéři v téměř vyrovnaných počtech, přesně 55% striptérek a 45% striptérů. U striptérek je v Opavě nejoblíbenější
kostým školačky a u striptérů vede Jack. V okolí Opavy se vystoupení odehrávají nejvíce v následujících místech:
Hradec nad Moravicí, Raduň, Kravaře, Hrabyně, Melč, Jakartovice a Kružberk.

Pardubice

Město dostihů jako by chtělo dělat čest svému přívlastku se ve statistikách rozhodně nenechává zahanbit, protože se zde odehrává velké množství
rozluček se svobodou. V Pardubicích je oblíbený dámský striptýz a hned za ním Americký striptýz. Naopak žádná z našich sem ještě nebyla
objednána na vystoupení s autoerotikou, což je škoda. Věříme, že brzo dojde k nápravě :)
Striptýz není oblíbený jen v Pardubicích ale i v okolních městech a obcích, jako například: Chrudim, Heřmanův Měštec, Nasavrky a Hlinsko.

Šumperk

I v Šumperku se hojně slaví narozeniny, pořádají dámské jízdy a slaví rozlučky se svobodou. Na všechny tyto typy akcí sem jezdí
naše striptérky a striptéři. Převažují striptéři na striptérkami a to v poměru 3:2. Oblíbeným kostýmem je pro šumperské dámy převlek hasiče.
Okolí Šumperka není zdaleka bez zábavy. Naši vystupující jsou často objednáváni do obcí: Bludov, Rapotín, Ruda nad Moravou, Velké Losiny a Sobotín.

Zlín

V městě Zlín žije cca 75 tisíc obyvatel a tak se i zde najde pro naše striptérky a striptéry dostatek práce.
Ze Zlína máme nejčastěji poptávky na dámský striptýz, pokud možno, v podání slečny s kostýmem zdravotní sestřičky.
Oblast Zlína zahrnuje obce Otrokovice, Napajedla, Vizovice, Slušovice i vzdálenější Kroměříž. Ze všech těchto míst již do naší agentury přišla poptávka
na striptýzové vystoupení a my jsme za to rádi.

Znojmo

Znojmo je kousek od státní hranice s Rakouskem a to se částečně projevuje i na klientele. Občas se stane, že si sem přijede oslavit rozlučku se svobodou
skupina Rakušanů. Není v tom žádný problém a naši striptéři i striptérky rádi předvedou své vystoupení i přespolním. Vkusem se Rakušané od Čechů v ničem
neliší a tak ani naše striptýzové statistiky pro město Znojmo v ničem nevybočují.
V okolí Znojma jsou obce Chvalovice, Únanov, Hluboké Mašuvky, Práče, Božice, Pavlice, kam již naši vystupující také měli šanci zavítat.

Břeclav

Břeclav je město ležící, stejně jako například Znojmo, v těsné blízkosti hranice s Rakouskem. Jedná se o typickou jihomoravskou oblast s hustým výskytem tradičních moravských vinných sklípků. Právě ty jsou častým dějištěm nejrůznějších oslav a to včetně oblíbených rozluček se svobodou. I do Břeclavi proto velmi často míří naši striptéři i striptérky, aby splnili svou roli vystupujících při rozlučce se svobodou. Kromě Břeclavi si v této části jižní Moravy zákazníci objednávají dámský a pánský striptýz také do následujících měst a obcí: Hodonín, Zaječí, Pohořelice, Velké Pavlovice, Mikulov, Pasohlávky a Hustopeče.

Věříme, že se seznam měst bude i nadále rozrůstat a s ním poroste i počet spokojených zákazníků, kteří si užijí vzrušující show v podání našich
profesionálních striptérek a striptérů.

striptérka nad patičkou stránky