Rozlučka se svobodou pro nevěstu

To, že naše agentura běžně zajišťuje erotická vystoupení pro rozlučky se svobodou, není žádné tajemství. Pojďme si ale nyní o takové rozlučce nebo chcete-li zapíjení svobody říct trochu více...

Rozlučka se svobodou se stala během posledních let oblíbenou akcí nejen u pánů, ale i u žen. Proto si v následujících řádkách textu probereme právě rozlučku se svobodou pro ženu - něvěstu...

Předpokládáme, že část z vás už nějakou takovou párty navštivila a pokud se tak ještě nestalo pak jste přišli o hodně. Rozhodně není nic lepšího než skupina dobře se bavících ženských na jednom místě. Pánové by v takovém chumlu asi jen těžko vydrželi, ale právě o tom je dámská jízda. A nyní k několika tipům, jak si takovou dámskou jízdu, ve středu s nastávající nevěstou, užít.

O hlavní organizaci rozlučky se svobodou se běžně stará svědkyně nevěsty. Záleží, kolik pravomocí jí bylo svěřeno, protože některé nevěsty jsou obezřetné a nemají v plánu místo konání srovnat se zemí. V případě, že je celá rozlučka plánována jako velké překvapení, pak samozřejmě nemůže nevěsta nikoho v iniciativě zařizování nijak omezovat. Pokud se ale nevěsta hodlá v přípravě vlastní rozlučky se svobodou angažovat, může například zajistit místo konání a třeba i lehké občerstvení. V opačném případě jsou přípravy v rukách svědkyň nevěsty.

Kdo všechno se má takové akce zúčastnit? V době sociálních sítí se dá sehnat celá řada kamarádek, o kterých víte, že by je nevěsta ráda na své rozlučce viděla. Pokud o ničem nevěsta neví, bude to pro ni krásné překvapení. Můžete se samozřejmé nevěsty nenápadně ptát a sestavit si tak seznam hostů.

Aby se dala nevěsta ve skupince dobře poznat, je dobré jí přichystat nějaké vtipné doplňky jako například korunku nebo čelenku apod. Poté jí můžete připravit vtipné úkoly za jejichž splnění dostane jakési dobrozdání pro vstup do manželství. Za každý úkol, který nesplní, musí vypít panáka. Pokud je ale náhodou abstinentka, tak jí raději potrapte jinak :)

Zlatým bodem rozlučkového programu by měl být tradiční pánský striptýz. Profesionální striptér se o nevěstu postará a zapojí jí do svého představení. Nevěsta a i všechny zúčastněné si tak odnesou zážitek, na který dlouho nezapomenou.

Nakonec je třeba ještě připomenout, že naše agentura zajišťuje pánský striptýz pro dámskou rozlučku se svobodou v Praze, Plzni, Liberci, Pardubicích , Hradci králové, Brně, Ostravě, Olomouci, Zlíně, Opavě, zkrátka po celé ČR
Neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle 722 922 111 nebo na e-mailu info@striptyz-show.cz.

striptérka nad patičkou stránky