Na rozlučku se svobodou se skvěle hodí rafinovaný pánský striptýz

Dámský striptýz je oblíbenou zábavou pro kámoše z práce, narozeninové party a podobné "klukoviny". Ale, nezapomíná se s erotickým a zároveň estetickým povyražením na dámy? Vždyť i parta kamarádek by se ráda pobavila při pohledu na pánský striptýz a rafinované svlékání, které by jim předváděl zkušený striptér s tělem trénovaného borce, pohledem Paula Newmana či naopak nějakého zlotřilce. Jak se dá zařídit, aby na oslavu nebo jen firemní večírek dorazil tanečník, který dokáže rozproudit krev v těle i zapřisáhlé puritánky, ale neurazí ani zkušenou harcovnici?

Agentura Striptýz show je schopna zařídit strip v kterémkoliv městě na Moravě i v Čechách, ať je toPraha, Kolín, Kladno, Benešov, Příbram, Mladá Boleslav, Plzen, České Budějovice, Pardubice, Jihlava, Hradec Králový, Liberec,  Ostrava, Opava, Přerov, Prostějov, Šumperk, Svitavy, Třebíč, Třinec, Znojmo, Zlín, Vyškov, Vsetín, Uherské Hradiště, nebo Blansko, Boskovice, Břeclav, Brno, Bruntál, Frýdek-Místek, Havířov, Hodonín, Karviná, Kroměříž či Nový Jičín. Striptéři se svými show zajíždějí i do okolních, menších obcí.

Striptýz je ovšem nejoblíbenější součástí party, jako jsou rozlučka se svobodou - jak dámskou, tak pánskou. Narozeninový striptýz je populárním překvapením, s nímž počítá málokterý oslavenec či oslavenkyně.

Představivosti se meze nekladou. A tak, pokud máte jako zadavatelé striptýzu konkrétní nápady, jak by měl striptér či striptérka vypadat, na jakou hudbu by měli tančit, případně jaké kostýmy by se nejlépe hodily, není problém svá přání u nás přednést. Samozřejmostí jsou naše konkrétní show, proto si z webových stránek můžete zvolit konkrétní představení a nějakým vymýšlením se nemusíte zabývat. S námi jen doladíte detaily.

Jsme nakloněni každé lotrovině a naším přáním je, aby se účastníci oslavy především bavili a zároveň jim striptýz přinesl uspokojivé uvolnění s estetickým dojmem. Zaměstnáváme profesionální striptérky a striptéry, pro něž je striptýz především zábavou, a pak teprve prací. Nebojte se znuděných výrazů, urychlování vystoupení či nedostatku kreativity. Naši tanečníci jsou vyhlášenými striptéry celé České republiky.

striptérka nad patičkou stránky