Neobyčejná výhra v tombole

Na konci loňského roku jsme se s kamarádkami domluvili, že si uděláme holčičí večer. Už jsme dávno věděli, že někam půjdeme ale co doopravdy moje kamarádka vymyslela, tak to by vás ani ve snu nenapadlo.

Sešli jsme se asi kolem 17 hodiny a ještě jsme si šli užít Vánoční atmosféru na trzích, dali jsme si svařák, poslouchaly jsme koledy a užívali si atmosféru. Kolem 19 hodiny jsme se pomalu přesunuly ke klubu, kde měla naše „tajemná“ akce probíhat, před klubem se už tvořily řady a nebyl tam ani jeden chlap. Stále jsem přemýšlela, co to může být? Jsou tady jen ženy? Pak to přišlo, kamarádka přiznala barvu a sdělila nám, že koupila lístky na Striptérskou show!

Byly jsme v šoku! Ale zároveň jsme si řekli, proč taky ne a všechny jsme to vzaly dobře.

Když jsme se asi po půl hodině dostali dovnitř koupili jsme si plno drinků a láhev šampaňského a posadili jsme se na svá místa. Než vše začalo vesele jsme si povídali a nemohli se dočkat. Striptýz mohl začít.

Akce byla rozdělena na dvě části, kde probíhaly vystoupení ať už skupinek nebo jednotlivých striptérů. Jako třešnička na dortu byla finální tombola o privátní striptýz a plno sexuálních pomůcek. Show Jsme si moc užívaly, vystoupení byly fakt skvěle připravené a nacvičené, bylo to hotové nebe pro ženy, úplně jsme všechny zapomněly, co se děje doma a jaké máme starosti, prostě jsme si užívali přítomnost. Hlasitě jsme na striptéry pokřikovaly a pištěly, atmosféru si užíval celý sál.

Po 2 hodinách nádherných striptérů a tanečních vystoupení měla přijít na scénu tombola, nakoupili jsme hromadu lístku se záměrem něco vyhrát, cen bylo přibližně asi 20. Byly jsme všechny natěšené a opravdu se skvěle bavily, taky už jsme měli asi 4 láhev vína, což naší náladě taky přispělo. Tombola pomalu začínala a my jsme napjatě čekaly, jak to bude probíhat.

Privátní striptýz vyhrává číslo 10!!!! Cože?? Viděla jsem před sebou číslo deset, na chvíli jsem se zamyslela, jestli už nejsem opravdu tolik opilá, že bych na ty čísla ani neviděla, ale kamarádka zareagovala, ty jsi to fakt vyhrál!!!!! Popadla jsem lístek a šla na pódium. Opravdu jsem vyhrála první cenu a byl to privátní striptýz hned na pódiu. Byl to pro mne naprosto skvělý zážitek! 10 minut jsem byla jako bohyně na horkém křesle. Po celé akci jsme s kamarádka v naproste skvělé náladě pokračovaly v jednom místním klubu na diskotéce až do ranních hodin.

Opravdu Vám všem vřele doporučuji na takovou akci vyrazit, jen si dejte pozor na to, aby to vaše polovičky braly s humorem, u mě doma probíhala 3 denní tichá domácnost :)

Striptéři

striptérka nad patičkou stránky