Narozeninový zážitek

Dovolte mi, abych se s návštěvníky Vašeho webu podělil o jeden ze svých nejlepších narozeninových zážitků. Asi není náhoda, že to byla právě oslava mých třicátých narozenin. Ale vše pěkně po pořádku. Bydlím v Brně a se svými pěti kamarády se pravidelně scházíme na chatě, která se nachází nedaleko Vyškova.

Tento rok připadla oslava mých narozenin na jeden z květnových pátků, což je úplně ideální den a člověk má aspoň po absolvování oslav dostatek času na regeneraci pro pracovní týden. Z práce jsem se ten den uvolnin o půl hodiny dříve, tedy v půl čtvrté, abych stihl nakoupit nějaké to tekuté pohoštění pro mé kamarády. Jídlo nikdy neřeším, protože jak staré pořekadlo praví: Hlad je převlečená žízeň!. Můj kamarád Honza je navíc profesí kuchař a nikdy nezapomene přivést nějaké ty suroviny na některou z jeho oblíbených delikates.

Na chatě jsme se sešli všichni téměř ve stejný čas. Z aut jsme vyložily zásoby jídla a pití a do přehrávače si každý nakopíroval oblíbenou muziku. Posezení plynulo volně a nenuceně, zkrátka jako vždy. Pak ale kamarád Michal odešel někam ven a vzal si s sebou mobil. To už jsem začal tušit, že se chystá něco, co asi bude souviset s mými narozeninami. Najednou se otevřeli dveře a do místnosti vešla půvabná spoře oděná zdravotní sestřička. Ihned jsem pochopil, že se nejedná o výjezd ambulantního personálu, ale že jde o striptérku. A to moc pěknou. Než jsem se stačil rozkoukat, tak začala hrát hudba, já se s židlí ocitl uprostřed místnosti a sexy striptérka pořádně rozjela svou show. Postupně mi během svůdného tance ukázala všechny krásy svého dokonalého těla, a když pak vystoupení skončilo, popřála mi k narozeninám. Její vystoupení budu mít v hlavě asi ještě dlouho a svým kamarádům určitě zajistím podobné narozeninové překvapení.

Zažitek jsem se snažil popsat přesně tak, jak jsem jej vnímal na místě, ale jen slova nestačí. Je třeba to prožít a proto musím všem čtenářům doporučit profesionální striptérky od agentury Striptýz Morava!

Díky Petr M.

striptérka nad patičkou stránky