Kostýmy na striptýz

Je jasné, že bez pořádných sexy kostýmů by striptýz nebyl opravdovým striptýzem. Naše striptérky mají toto důležité pravidlo na paměti a tak se můžete těšit na vystoupení, které pořádně podráždí Vaší fantazii a všechny smysly.

Striptýz v kostýmu policistky

Směle můžeme potvrdit, že kostým policistky patří mezi ty nejoblíbenější. Ale proč? Má snad naše sexy striptérka policistka důrazně upozornit na rušení nočního klidu? A nebo si někdo z pánů diváků špatně zaparkoval auto? Striptýz v převleku policistky se hodí na každou akci, kde je to potřeba v průběhu večera postavit do latě. Bude to případ i Vaší plánované akce? Jestli ano, napište nám a my Vám pošleme policistku - striptérku, přísnou, ale spravedlivou :-)

Striptýzová letuška

Vážení cestující! Prosíme, připoutejte se. Poletíme nahoru a dolu a tento let potrvá dlouho tak akorá, aby jste na něj nikdy nezapomněli. Sexy kostým letušky se bude jistojistě zamlouvat všem milovníkům elegantních a těsných dámských uniforem. Objednejte si na Vaší akci striptérku s kostýmem letušky a nechte se jejím svůdným vystoupením vynést až nahorů do oblak. Svým okouzlujícím šarmem Vás připoutá v kokpitu natolik, že pak ani neucítíte to hladké přistání.

Odvod do armády od vojandy

To, že v posledních týdnech česká vláda přemýšlí o znovuzavedení branné povinnosti, není samozřejmé žádným tajemstvím. Téma armády, vojáků a vojenské služby je tedy zcela aktuální. Toho využíváme a do boje o Vaše vizuální potěšení nasazujeme striptérky vojandy v sexy kostýmech. Na bitevním poli bude opravdu horko a každý divák s aspoň minimální mírou militaristických choutek si rozhodně přijde na své. Patříte i Vy mezi ně? Pokud ano, striptérku v převleku vojandy určitě doporučujeme.

Sexy kostýmů máme hodně

Jak již bylo napsáno, striptérky se mohou na vaší akci dostavit v libovolném kostýmu. Každá z dam má ale nějaký svůj oblíbený, ve kterém se cítí nejlépe. Při procesu objednávání striptýzu vám e-mailem zašleme právě fotku v tom oblíbeném a pro striptérku přirozeném kostýmu. Zkuste to a objednejte si dámský striptýz nebo pánský striptýz pro Vaší akci kdekoliv na území Moravy.

striptérka nad patičkou stránky