Dámský striptýz

striptýzDámský striptýz už dávno není jen výsadou těch nejluxusnějších nočních podniků největších světových metropolí. Dámský striptýz zdomácněl a dá se říci že i zlidověl. V dnešní době si ho může dovolit každý. Není nutné navštěvovat drahé noční podniky, kde jen za vstupné utratíte tolik, co u nás za celý dámský striptýz. Díky naší agentuře si můžete objednat dámský striptýz na libovolnou soukromou akci. Je úplně jedno, jestli se jedná o rozlučku se svobodou, oslavu narozenin nebo třeba firemní večírek. Stačí zvolit jednu (nebo i více) z našich striptérek, která Vám bude nejvíce vyhovovat, a těšit se na její profesionální vystoupení. Při objednávce je navíc možné vybrat i kostým, ve kterém striptérka předvede striptýz. Na výběr jsou kostýmy zdravotní sestřička, letuška, policistka, vojákyně, domina a další. Jen si to představte: u dveří zaklepe sexy policistka a jde řešit rušení nočního klidu. Místo pokuty ale dostanou pánové odměnu v podobě velmi žhavé show, na kterou jen tak nezapomenou. Podobné to bude i s vojákyní. Letuška vás zase zkontroluje, jestli jste před odletem do nebeských výšin připoutáni.

 

Striptýz je jeden z mnoha druhů erotických vystoupení, které lze předvést před publikem. Patří mezi nejběžnější a zároveň nejoblíbenější a lidé si jej také nejvíce užijí. Kde se ale vzala obliba striptýzu a jak dámský striptýz vlastně vznikl? Celá řada historických zdrojů se shoduje na tom, že první veřejný striptýz předvedla na jaře roku 1884 v pařížské kavárně "Divan Fayouau" modelka francouzských malířů Yvetta. Tehdy se jednalo o vystoupení před uzavřenou společností. Tato show se setkala s nadšeným obdivem. Této události však předcházela ta nejdůležitější - Na pařížském náměstí Pigalle v roce 1883 vypukl mezi přítomnými ženami spor o to, kdo má hezčí tělo. Během nepřehledné situace jedna z přítomných žen vyskočila na pódium a odhazovala jednotlivé kusy oblečení, aby předvedla svou nahotu ze všech úhlů. Drtivá většina si přihlížení této události maximálně užívala avšak oficiální úřady tomuto aktu příliš nakloněny nebyly. Ona odvážná žena, vlastním jménem Mona, sice dostala za své opovážlivé chování pokutu 100 franků, zároveň ale položila základy moderního dámského striptýzu.

Dámský striptýz je nejčastěji objednáván na rozlučky se svobodou resp. zapíjení svobody. Předsvatební rozlučka se svobodou se stala v našich středoevropských končinách celkem běžnou záležitostí a je v podstatě možné tuto událost již označovat jako tradiční. Rozlučky se svobodou byly převzaty z anglosaských zemí (bachelor party), kde mají tyto oslavy bohatší a delší historii. Nedá se však říci, že by se před svatbou loučili se svobodou jen obyvatelé euroatlantického prostoru. Každé náboženství na Zemi věnuje těmto specifickým předmanželským chvílím určitou pozornost a slaví svou rozlučku se svobodou po svém. Manželství není jen doménou křesťanství a všechna známá náboženství mají nějakou více či méně blízkou obdobu.

Na závěr malé shrnutí. Dámským striptýzem nikdy nešlápnete vedle a pokud váháte, jakou zábavu připravit na setkání s přáteli, určitě by měl být dámský striptýz jasnou volbou. Proto nyní neváhejte a zašlete nám čas, datum a místo konání Vaší akce. Obratem Vám pošlete na výběr striptérky, které jsou pro daný termín momentálně k dispozici.

striptérka nad patičkou stránky